Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 22:02:49

jarda 2004 >> neboj, naznačím-neprozradím dokud nebude zvědavostí škemrat...

    Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 22:02:12

    foxxx >> né je to prestižní svazovka..

      Njarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 22:02:05

      foxxx >> Tak teť to má teprve tu pravou rovinu.

        Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 22:01:19

        jarda 2004 >> Pár piv a člověk už si nemůže být zrovna jistý...:-))))

          Njarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 22:00:31

          foxxx >> Vždy hetero ale?

            Njarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 21:59:30

            mi-ku >> Tak teť jsem na to zvědavej a moc.

              Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 21:59:08

              mi-ku >> Na soukromáku?

                Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 21:58:15

                foxxx >> naznačím..je to týden v ČR..

                  Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 21:56:39

                  mi-ku >> Kam jel kdo? Brr,Španělsko,horko,mouchy,25kg krmení na den,samá skála a pustina...

                    Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 21:55:43

                    jarda 2004 >> To jsem rád,že to zůstavá v sekci "hetero carp"....už jsem se trochu bál!:-))

                      Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 21:55:39

                      jarda 2004 >> jen jsem nadhodil, že příští rok mám v plánu IT, FR možná espanola jednou s tebou jednu týdení akcičku když to víjde....ale oni neví, že je možné aby tem ještě jeden jel...

                        Njarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 21:53:28

                        foxxx >> Je to přísně v regulích rybářských a hetero.

                          Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 21:49:56

                          jarda 2004 >> Jen aby ty vaše tajnosti nebyla nějaká sprosťárna...do všeho nejdu,říkám předem!:-))

                            Njarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 21:43:26

                            Jakub 005 >> Né jen něco konzultujem. Neboj i tady to bude.

                              NJakub 005 - Profil | Ne 27.12.2009 21:40:37

                              No nic už to začalo,musím jít...

                                NJakub 005 - Profil | Ne 27.12.2009 21:40:19

                                jarda 2004 >> Aha,takže nějaká výpravka do cizyny že?

                                  Njarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 21:39:03

                                  Jakub 005 >> Co myslíš Kubo?

                                    Njarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 21:38:48

                                    foxxx >> Tak to je mi líto.

                                      NJakub 005 - Profil | Ne 27.12.2009 21:37:14

                                      jarda 2004 >> Co máte s Mírou za lubem???:-)):-))

                                        Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 21:37:14

                                        jarda 2004 >> To jo,ale mami ještě leží u TV a chce se koukat na nějaký pořad,či co,tak jí nechám a pustim si to zas někdy na dvd...