Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Njarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 21:36:15

Jakub 005 >> Díky.

    Njarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 21:36:01

    foxxx >> Ba přímo dokonalé.

      NJakub 005 - Profil | Ne 27.12.2009 21:35:44

      Pánové,jdu čumět na Mizerové 2,po skončení tj.někdy v půlnoci jsem zpět...

        NJakub 005 - Profil | Ne 27.12.2009 21:34:46

        jarda 2004 >> Tak se brzy uzdrav...

          Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 21:33:54

          jarda 2004 >> Ta kamera a střih ve filmu taky nemá chybu...opravdu dobře natočené!:-)

            Njarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 21:33:32

            Jakub 005 >> Nějakej virus sajrus.

              Njarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 21:33:08

              foxxx >> Tak to čekej mizerové jsou super.

                NJakub 005 - Profil | Ne 27.12.2009 21:32:13

                jarda 2004 >> Co je?Něco na tebe leze?

                  Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 21:27:37

                  jarda 2004 >> Tak se z toho vyspíš a ráno bude zas dobře...:-)Já čekám,až se mi uvolní Tv...

                    Njarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 21:26:36

                    foxxx >> No žádná hitparáda to není ale už to jde.

                      Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 21:24:36

                      jarda 2004 >> Tak co,už je líp?

                        NJakub 005 - Profil | Ne 27.12.2009 20:26:39

                        mi-ku >> Ty parchante:-)))tak zas nějaký ty tvoje překvápka jo?:-))A co já když tam na silvestra nebudu?Ooo,už vim,vypáčim to z Jardy:-)):-))

                          NKomplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 19:00:55

                          mi-ku >> jj, asi jo. Za ten rozdíl máš baterku navíc...

                            Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 18:33:38

                            Komplexacek >> žere více než minkotta, ale za tuto cenu i kdbyby vydržel 2 roky tak také dobré...

                              NKomplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 18:27:02

                              mi-ku >> Na tenhle motor jsem koukal taky. Přijde mi good za ten peníz.

                                Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 18:24:54

                                Komplexacek >> dost rybářů jí používá...a vem si že už se hodně používá pro karavny atd..tudíž i cena šla dolů...k tomu motor:
                                http://www.gscarp.cz/gscarp/eshop/20-1-Elektromoto​ry/133-2-JARVIS-MARINE/5/1588-JARVIS-MARINE-Watersnake-​ETB-54

                                a lod:

                                http://www.gscarp.cz/gscarp/eshop/3-1-Cluny/0/5/99​8-Allroundmarin-Jolly-260G

                                  NKomplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 18:22:32

                                  mi-ku >> Nějak levné nezdá se Ti? Není to na úkor kvality? Varta je ok značka, ale...

                                    NKomplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 18:12:56

                                    mi-ku >> Když koukám na ty ceny tak určitě :-) ale zase si uvědom, že jsme 3. Jedna baterka na výpravu stačit určitě nebude a za 3000Kč seženeš tak leda tužkovky... Musíme pěkně postupně...na silvestra to vysvětlíme...

                                      Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 18:07:41

                                      foxxx >> zde jedině kibernetický a virtuální gay sex...