Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 22:14:48

mi-ku >> Copak to je,Labe nebo Mušov?Fakt nevím hele...

    Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 22:13:53

    foxxx >> platí tam K-70....víš?

      Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 22:12:56

      mi-ku >> Ty se ale taky nedají vypít...:-))) Dělám si srandu,hoď sem indícii jako otec Fura:-))

        Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 22:11:58

        jarda 2004 >> To je jasný,že nejde...ale zrovna popíjim indicii G,pak ještě jednu a je tu rozluštění!:-))

          Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 22:11:14

          foxxx >> nedá, ale že jsi kámoš tak ti napíšu, že tam jsou kapři 20+

            Njarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 22:10:35

            foxxx >> Ježi nejde jen o ten alkohol.To je zas den.

              Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 22:09:48

              mi-ku >> A dá se indicie vypít?:-)

                Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 22:08:47

                foxxx >> chceš další indicii?

                  Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 22:08:16

                  jarda 2004 >> No docela jo...:-))

                    Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 22:08:02

                    foxxx >> si na me musíš dávat pozor..po pár ginech...už víš o čem s Jardou kujem pikle...

                      Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 22:07:53

                      mi-ku >> Já fakt nevím,já se ve svazovkách nevyznám,nerad na ně jezdím,snad jedině na Berounku...

                        Njarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 22:07:23

                        foxxx >> Tak pozor něco mi ušlo?

                          Njarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 22:06:55

                          mi-ku >> To je život není to peříčko co naplat.

                            Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 22:06:36

                            mi-ku >> Já si všiml Míro Tvého úsměvu po pár Ginech,když Tě Rocco tahal za bradavky...:-))

                              Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 22:06:23

                              jarda 2004 >> mám docela zvrácený smysl pro brutalitu a asi je nechám vycukat až na silvestra...ale pak budou čučet a jen....vemte mě s sebou...sím, sím..

                                Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 22:04:59

                                foxxx >> další indicie..povoleno NON-STOP 2010 poprvé

                                  Njarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 22:04:55

                                  foxxx >> Ne né Ne né nechytil nechytil.

                                    Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 22:04:06

                                    mi-ku >> Se nemáte teda moc rádi...svazovka a týden,to je jasný odběr papírů rybářskou stráží!:-))

                                      Njarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 22:03:41

                                      mi-ku >> Tajemství je hrozná zbraň. No ba přímo hnus.

                                        Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 22:03:27

                                        foxxx >> v mojich letech po pár ginech už je to taky jedno, zda muž či žena