Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 18:03:49

Komplexacek >> jo má to něco do sebe..já se novým věcem nikdy nebráním,ale sám vím prd kam a kdy pojedu....co ta lod?..nebude lepší se na ní složit?..za ca 15000 máte lod, za 5000 motor a za 3000 baterku..takže každej dáte ca 8000 kč...

    Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 18:02:26

    mi-ku >> Překvápko?Máte nacvičenou snad nějakou "Gay scénku"?:-))Nic by nepřekvapilo víc...:-))

      NKomplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 18:01:06

      mi-ku >> Mě se líbí, že je to zas rohem, povolenka je za pakatel a podle dostupných informací by to mohlo stát za výlet. Předběžně jsme s klukama mluvili o červenci... taková letní pohodovka...

        Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 17:59:28

        Komplexacek >> já tam příští rok asi nepojedu...chci si projet ten úsek v talošce, pak jednou fra a možní espanol...jo a ještě jedno překvápko s Jardou se rýsuje..ale to povíme až na silvestra...

          NKomplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 17:58:30

          mi-ku >> Já taky ne, ale voda je to moc hezká, čisté vody jsou mi blízké. Průhlednost 4-5m, kterou uvádějí, je masakr.

            Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 17:57:55

            foxxx >> hoodnej klouček, dostane Románek ode mne jednu zarážku na boili od fa FOX...

              Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 17:56:44

              Komplexacek >> v nemecku jsem jeste nelapal...

                NKomplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 17:55:42

                mi-ku >> Zatím ani jedno. Užívám pohody vánoc a tohle si nechávám na pracovní dny. Teď projíždím net a snažím se sehnat nějaké info o té vodě co jsem psal.

                  Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 17:51:41

                  Komplexacek >> tak co už máš petardy, nebo to avizované překvápko na silvestr?...

                    Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 17:49:56

                    Komplexacek >>

                    IyĹaksmalar -turecky dobrý večer-foneticky asi takto Í jakšamlárř
                    ve tammam, sen koniusmack Turkce?...-jo OK , ty rozumíš Turecky?...foneticky: ve tamam, sen koniunčmak turkče?

                      NKomplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 17:49:18

                      mi-ku >> Co to je ku... za dialekt? Běsenský?

                        Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 17:47:34

                        Komplexacek >> ve tammam, sen koniusmack Turkce?...

                          NKomplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 17:45:40

                          mi-ku >> Hezky to umíš :-)

                            Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 17:44:57

                            Komplexacek >> IyĹaksmalar

                              NKomplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 17:41:35

                              mi-ku >> Buenos tardes signores

                                NBernard - Profil | Ne 27.12.2009 16:04:24

                                foxxx >> já zase jedu nejvíc odhoz, chvíli mi trvalo než jsem pochopil(někde vyčetl) jak to funguje a teď jsem s ním docela kamarád. Ještě mám boloňku, ale tu zase tolik nevyužívám.

                                  Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 15:57:18

                                  Bernard >> Hlavně to Trabucco,to jsem měl nejdéle a vytahal jsem na něj X kaprů a jiných ryb...
                                  Dělička je fajn,bavila mně a pak ještě hodně lov na bolognesku (odhoz mi nikdy nechytl).

                                    NBernard - Profil | Ne 27.12.2009 15:55:40

                                    foxxx >> službu udělali ne? možná bych si nějakou 11m pořídil, ale spíš si asi koupím 9m bič

                                      Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 15:53:36

                                      Bernard >> No tak byly to ve svých dobách ty nejlevnější na trhu a všechny jsem měl v 11m...

                                        NBernard - Profil | Ne 27.12.2009 15:51:01

                                        foxxx >> hmm...pán velkomožný:-), nedávno jsem si mazal sz a byla tam jedna od tebe, něco jsem o ní chtěl vědět...tak jsem si na to teď vzpoměl