Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 15:47:53

jdu koukat na pohádku..tak si to tu užijte..

    Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 15:47:29

    Bernard >> Z děliček jsem měl nějaké Milo,pak Trabucco a před dvěma lety Shimano Hyperloop...

      NJakub 005 - Profil | Ne 27.12.2009 15:46:44

      mi-ku >> jj,alespon si užiješ trochu srandy,já tu už všechno až na pár vyjímek beru s humorem:-))

        Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 15:45:27

        Jakub 005 >> kdo se bojí nesmí do lesa..

          NBernard - Profil | Ne 27.12.2009 15:45:21

          foxxx >> neměl si náhodou děličku od shimana?

            NBernard - Profil | Ne 27.12.2009 15:44:36

            mi-ku >> ahoj, já vím já tem jen nahlíd a bylo mi to jasný, už to ut bylo několikrát. Jen bych si rýpnul mezi pár blbů

              Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 15:42:30

              Bernard >> Tim už jsem si prošel,chytal jsem "závodní" plavanou několik let...:-)

                NJakub 005 - Profil | Ne 27.12.2009 15:42:11

                mi-ku >> čus draku,nevím jak se z těma ubohejma dementama můžeš vůbec bavit,je to jen parta ubohejch závistivců a Kakr je jak jejich šéf:-)):-))

                  Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 15:40:21

                  Bernard >> čau..jim nejde o otázku, ale spíše jak svou závist k rybářům co do toho prachy dají pokazit blbýma kecama...

                    NBernard - Profil | Ne 27.12.2009 15:39:38

                    foxxx >> už určitě zlevnila...zahoď koule a pojď do plavaný:-))

                      Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 15:37:30

                      Bernard >> To věřím,taky jsem na závodech si "otěžkal" děličku od Mila za 101900Kč v té době a už je to řadu let...

                        NBernard - Profil | Ne 27.12.2009 15:36:18

                        foxxx >> třeba milo redheart stojí 160000, taliáni nevědí co by si za to řekli...

                          Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 15:33:23

                          Bernard >> Zdar,no je,jedna dobrá plavačková dělička stojí tolik,co komplet průměrná kaprařina...:-))

                            NBernard - Profil | Ne 27.12.2009 15:30:32

                            foxxx >> co kdybych tam napsal, že nejdražší je plavaná? :-))

                              Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 15:26:37

                              mi-ku >> Já už tam nepíšu,jen se občas kouknu,co zas přibylo za "zajímavost"...:-)

                                Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 15:25:44

                                foxxx >> už se s nima nehádej, nebo si zjistí tvou IP adresu a zbyjou tě..)))

                                  Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 14:55:20

                                  foxxx >> tak trochu UFO..jen ta cena...ca 28 000 Kč

                                    Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 14:51:24

                                    mi-ku >> To je naviják?Nějak to podle obrázku nejde poznat...takhle si nějak představuju MATRIX:-))

                                      Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 14:35:21

                                      mi-ku >> Zdar,zdar...mrni sem,zas se to tu hádá: http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=625275