Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 14:32:58

foxxx >> hoj ty štědrý večere..hoj ty foxí brachu...

    Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 14:27:45

    mi-ku >> Tož hezky jsi to tady rozjel...:-))Ahoj.

      Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 14:23:05

      mi-ku >> tak ahoj..

        Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 14:22:54

        mi-ku >> tak nic...

          Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 14:22:41

          mi-ku >> ale už ví přece všichni...

            Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 14:22:20

            mi-ku >> třeba o tam jak je Daiwa nádherná...

              Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 14:21:53

              mi-ku >> a o čem by sis chtěl povídat?...

                Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 14:21:22

                jsem tady a tady nikdo...to je divné...Jarda asi kydá...Kuba se učí nové návazce...foxxxík má hadr na hlavě...komplexáček zřjmě píchá Klárku...asi si něco napíšu sám...

                  Njarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 13:06:48

                  foxxx >> no to je ještě daleko ale pokud bude čas tak proč né.

                    Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 12:56:30

                    jarda 2004 >> Už aby byl aspoň duben,co?Jedem s Roccem a Jeseterem kolem Velikonoc na pár dní na Brloh ( www.rybarstviavcelarstvianderle.cz ),tak budem rádi,když se přidáš,pokud budeš mít čas...:-)

                      Njarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 11:45:26

                      Jakub 005 >> :-)))))))))))))))

                        NJakub 005 - Profil | Ne 27.12.2009 11:44:59

                        jarda 2004 >> Já se nebojim,já mám jenom strach:-))):-)))

                          Njarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 11:44:05

                          Jakub 005 >> No ono to příjde jen se neboj.

                            NJakub 005 - Profil | Ne 27.12.2009 11:43:30

                            jarda 2004 >> Dej pokoj...Ještě toho trochu:-))

                              Njarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 11:42:54

                              Jakub 005 >> Musíš časem najít pořádnou ženu a trošku potrénovat a ono to bude v pohodě.

                                NJakub 005 - Profil | Ne 27.12.2009 11:41:36

                                jarda 2004 >> Tak to je správný.To jí vyřid mou poklonu.To já když někam jedu,tak se dočkam tak akorát blbejch keců:-))))

                                  Njarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 11:39:12

                                  Jakub 005 >> No já se tam moc nudím tak si musím nají činnost abych tam nezblbnul.A možná by ses divil ale když jedu na delší akcičku tak mě zbalí od hadrů po papání a ještě udělá kávičku na cestu.

                                    NJakub 005 - Profil | Ne 27.12.2009 11:36:30

                                    jarda 2004 >> Jejda jejda,to je vopruz co?Když se staráš přítelkyni o koně vona by Ti mohla připravovat vždy věci na výpravu né??:-)))

                                      Njarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 11:35:01

                                      Jakub 005 >> No já pojedu taky házet ale seno do stájí.

                                        NJakub 005 - Profil | Ne 27.12.2009 11:34:19

                                        jarda 2004 >> jj,nuda nuda.Po obědě půjdu možná házet,ale ještě nevím jak se mi bude chtít...