Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Njarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 11:33:04

Jakub 005 >> No zas to z tou aktivitou nepřeháněj jen se malinko nudím toť vše.

    NJakub 005 - Profil | Ne 27.12.2009 11:29:52

    jarda 2004 >> No dobrý den panáčku,koukám dnes si nějak moc aktivní,co se děje?:-)):-))

      NJakub 005 - Profil | Ne 27.12.2009 9:04:26

      foxxx >> To jsem si mohl myslet:-)))....

        Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 2:00:11

        Jakub 005 >> Ne,jsem plný whisky a G,teď jsem přišel domů....a cestou jsem mocně blinkal:-))

          NJakub 005 - Profil | Ne 27.12.2009 0:36:43

          foxxx >> teda Foxxxy,že se nestydíš nebejt na MRKu!Takovýho Tě neznam.Nejsi nemocnej??:-)):-))

            NJakub 005 - Profil | Ne 27.12.2009 0:32:09

            jarda 2004 >> takže je to taky u vás stejně jako u nás?jsem na počítači-máma:vypal jdu se podivat na mejla........Jarda je na počítači-přítelkyně:vysol,jdu koukat na koně...tak nějak co???:-)):-)))

              NJakub 005 - Profil | Ne 27.12.2009 0:26:07

              jarda 2004 >> tak se taky dobře vyspi...

                Njarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 0:25:07

                Jakub 005 >> OK.

                  NJakub 005 - Profil | Ne 27.12.2009 0:24:00

                  jarda 2004 >> dík,tak jsme domluvený?zítra něco zkusíme vyymyslet,OK?

                    NJakub 005 - Profil | Ne 27.12.2009 0:23:03

                    jarda 2004 >> tak jo zítra si napíšem,není kam spěchat máme ještě celý týden a víkend před sebou...

                      Njarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 0:22:28

                      Jakub 005 >> A hezky se prochrň.

                        Njarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 0:22:02

                        Jakub 005 >> Stojím o tom žádná.

                          NJakub 005 - Profil | Ne 27.12.2009 0:21:30

                          jarda 2004 >> já to půjdu zalomit,zítra si kdyžtak napíšem co by jsme mohli naplánovat jestli o to stojíš?

                            Njarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 0:20:24

                            Jakub 005 >> Ne né jen malá pauza na koupání a jak dorazí musím zas přenechat místo.

                              NJakub 005 - Profil | Ne 27.12.2009 0:17:39

                              jarda 2004 >> konec konský debaty?:-))

                                NJakub 005 - Profil | Ne 27.12.2009 0:14:24

                                Komplexacek >> www.lodniobchod.cz ...zkus i tohle!

                                  NKomplexacek - Profil | So 26.12.2009 23:38:19

                                  mi-ku >> No tak se mnou to je jasné hned, já nejsem házeč :-)
                                  Standa to v ruce má a Míra docela taky, já ani náhodou. Přesto se rád zůčastním a budu statečně bojovat o vavříny...
                                  jj, na silvestra pokecáme. Jaké půjčovny máš na mysli, nenašel jsem nic, co bych potřeboval...

                                    Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 23:32:39

                                    Komplexacek >> si to můžeme vše říct a už i konkrétně na silvestra večer...

                                      Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 23:31:51

                                      Komplexacek >> neuděláme si na silvestra dokud budeme střílzlivý takvej vrhací závod?..vezmeme celkem 3 puty...každý jiný a každej hodí 3 x s každým?...kdu je házeč a kdo je nástěnkář se hned pozná