Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

NKomplexacek - Profil | So 26.12.2009 23:31:23

mi-ku >> Tak všeobecně na výpravy dokud nebude vlastní. Teď konkrétně na duben do Talošky, detaily bych nechal na osobní setkání, měl ych pár všetečných dotazů a uvítal bych názor zkušených matadorů jako Ty a Jarda...

    NJakub 005 - Profil | So 26.12.2009 23:30:34

    mi-ku >> už ti mozek funguje na plno??:-))):-)))

      Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 23:27:10

      Komplexacek >> na netu je hodně půjčoven..na co to potřebuješ?

        NKomplexacek - Profil | So 26.12.2009 23:18:00

        mi-ku >> Kakal jsi? Jakroztomilé :-)

          NKomplexacek - Profil | So 26.12.2009 23:17:33

          mi-ku >> dokonalá flákačka... Neznáš tady v Čechách nějakou půjčovnu člunů a motorů?

            Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 23:14:34

            Komplexacek >> ještě jsem měl vinou kolbásu, kakal jsem, chodím celej den v teplákach asi o velikosti XXXXXL

              Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 23:11:21

              Komplexacek >> běsno, salát, gin, vaječnák, zelená, 20 minutek na gauči, pohádky, stolní fotbálek, MRK..atd..

                NKomplexacek - Profil | So 26.12.2009 23:10:27

                mi-ku >> Kdepak jsi se dnes flákal?

                  Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 23:10:18

                  jarda 2004 >> pokud bys neměl pravdu, tak se tě nezastanu..je to jen kus předraženého plastu

                    Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 23:09:38

                    Komplexacek >> i tobě kluku

                      NKomplexacek - Profil | So 26.12.2009 23:03:35

                      mi-ku >> Ahoj

                        Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 22:58:41

                        mi-ku >> příchází čas koňo stránek tak budu na hoťku mimo.

                          Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 22:50:58

                          mi-ku >> Já vím že to tak je jen mne ten klučina pobavil je to sranda jak lobuje. Moc jsem se pobavil.A děkuji za zastání.

                            Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 22:47:39

                            jarda 2004 >> jsem se tě zrovna zastal....tu kokotinu jsem dostal od Šímy což je tester Nikla a byl u toho i Blažek a sami měli namontované smrštovací hadičky...

                              Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 22:38:47

                              mi-ku >> No odříkaného krajíce je vždy nejvíc. Ale to snad už víš né.

                                Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 22:37:53

                                jarda 2004 >> jak můžeš tvrdit, že pdumáš, když jsi přepapaný, liný a jednoduše nedumáš...!!!!...já si dal ten fotbálek, ale stolní a byl to fajn...ted nevím co by...žrát mě nechutná, spát mě nechutná, jedno by me chutnalo, ale žena nechce....

                                  NJakub 005 - Profil | So 26.12.2009 20:50:38

                                  jarda 2004 >> OK,taky popřemýšlím,a dnes si ještě napíšem...

                                    Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 20:45:47

                                    Jakub 005 >> podumám a dám vědět ještě dnes.

                                      NJakub 005 - Profil | So 26.12.2009 20:44:59

                                      jarda 2004 >> To právě nevim,asi něco s rybářskou tématikou?:-))

                                        Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 20:43:13

                                        Jakub 005 >> no můžem něco podniknout. Ale otázkou je co?