Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 12:10:31

Komplexacek >> nevím o totmto revíru nic...ale zjistím

    Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 12:09:03

    Jakub 005 >> Jak píšeš stačí pár kousků ve více váhových kategoriích a máš vystaráno.

      NJakub 005 - Profil | So 26.12.2009 12:03:15

      jarda 2004 >> jj,je to velice praktický a pěkný,já si hned po novym roce taky obědnam taštičky na olova,taštičky na dipy,taky tu krabici na drobnosti od toho chubu a nakoupim nějakou tu bižuterii,ale jak vidím to abych si připravil pět tis.na bižuterii co?né mě stačí pár druhů šnůrek háčky long shank nailery různých velikostí obratlíky,víc toho nepotřebuju...

        Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 12:00:32

        Jakub 005 >> No hezké. Ale já to chtěl hlavně kvůli těm nožičkám pač stoleček snad chybí pokaždé.

          NJakub 005 - Profil | So 26.12.2009 11:59:02

          jarda 2004 >> jj,ten je pěknej,já si vybral od chubu něco podobnýho,akorát to nemá nožičky,ale je to i z pouzdrem...

            Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 11:56:46

            mi-ku >> No stane se jedna věc ona se vzbudí (možná) a já půjdu na odpolední siestu což značí že náš vztach se posune do roviny nočních živočichů.

              NKomplexacek - Profil | So 26.12.2009 11:55:39

              mi-ku >> Tak bych to zrovna nenapsal.... ale v podstatě máš pravdu. Psal jsem Ti včera sz, nevíš o tom něco?

                Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 11:54:13

                mi-ku >> ještě pro pořádek koukni na příspěcek z Pá 25.12.2009 19:10:47 je to zajímavý poznatek který byl sisce určen pro jinou diskuzi ale sem zajisté patří.

                  Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 11:52:50

                  jarda 2004 >> ale nakonec za tu podařenou žemlovku budeš rád, páč dstaneš přítelkyni v plné energii a stanou se ti věci o kterých si ani netušil, že se je to možné...

                    Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 11:51:03

                    foxxx >> Pak je vše v pořádku.

                      Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 11:50:43

                      mi-ku >> Tak pak je vše jasné veka roháč.

                        Nfoxxx - Profil | So 26.12.2009 11:50:01

                        jarda 2004 >> Pizzu mají docela dobrou a velikou...ta visí z talíře!:-)

                          Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 11:49:56

                          jarda 2004 >> recept na ní mám od místního drogisty..

                            Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 11:48:47

                            mi-ku >> Teť mne napadá moje sluníčko začlo papat tvojí veku a dokonce sucho z tím že je moc dobrá a neustále měká a teť chrápe jak zabitá nevíš náhodou proč?

                              Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 11:47:00

                              jarda 2004 >> doporučuji restrart jako u mého bejvalého mobilu, kdy vytáhneš stilus a strčíš ho do resetovací dirky...ihnet po té začne systém s přístrojem dělat divné věci, kdy to začne vrnět a nakonec se ti objeví i uvítání...

                                Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 11:45:20

                                foxxx >> Pizza ano.

                                  Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 11:45:13

                                  Komplexacek >> jedinej koho jsem chtěl pozvat prošukal večer..takže jsem šel spát..)))))

                                    Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 11:44:56

                                    mi-ku >> Né brtník měl televizní večer a těť má vypnutý reálný svět. Ale budem muset restartovat.A 16 hodina ej ideálem.

                                      NKomplexacek - Profil | So 26.12.2009 11:42:18

                                      Ahojte, Míro ty jsi byl včera pařit tady na ROSE?

                                        Nfoxxx - Profil | So 26.12.2009 11:42:05

                                        mi-ku >> Osedlej Mercedesového oře zítra a přijeď taky nezávazně posedět a na pokec,Tvým stylem triskojízdy jsi tu za hodinu...:-)