Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Nfoxxx - Profil | So 26.12.2009 11:40:57

mi-ku >> To i u nás platí určitě,to bysme mohli stihnout...

    Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 11:40:55

    jarda 2004 >> si skontroluj Brtníka, zda má zapnuté všechny životní funkce.....))) jestli není v režimu spánku...

      Nfoxxx - Profil | So 26.12.2009 11:40:08

      jarda 2004 >> OK,není problém,posedíme,dáme pizzu,poklábosíme atd...:-)

        Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 11:39:57

        jarda 2004 >> takže předběžně jsem pochpil: 31.12 okolo 16 hod?...

          Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 11:37:13

          foxxx >> Ještě to všechno potvrdím jen jak se zbudí ten můj Brtník.

            Nfoxxx - Profil | So 26.12.2009 11:35:18

            jarda 2004 >> Třeba na čtvrtou...já se přizpůsobím.

              Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 11:34:19

              foxxx >> No u mne není problém čas bude ale v kolik?

                Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 11:32:33

                mi-ku >> No ve 14:00 to je rozumné měl bych vyřešen jeden problémek.

                  Nfoxxx - Profil | So 26.12.2009 11:26:47

                  mi-ku >> Jak chcete,klidně přijeďte,zítra nebo v pondělí,pokud se Vám chce a máte čas...

                    Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 11:24:44

                    foxxx >> ono jde taky o to, že kluci jdou zítra do práce

                      Nfoxxx - Profil | So 26.12.2009 11:23:05

                      mi-ku >> No jestli se Ti sem nechce 27. jet,tak holt jo...

                        Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 11:19:55

                        foxxx >> ono to může bejt třeba až večer..

                          Nfoxxx - Profil | So 26.12.2009 11:18:53

                          mi-ku >> No jak chcete,ale mi takhle brzo asi těžko budeme už v Podbořanech...

                            Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 11:17:34

                            foxxx >> mmentálně nejsem mentálně schopen dojed na WC...toto je moc složitá tázka..nebude lepší když se všichni sejdeme 31.12 okolo 14 hod?...že budeme střízlivý a pro Plzenaky t bude jedno páč tam stejně zůstaávají na Silvestra a pro Jardu to asi bude taky vhodné..páč v když se rozhodou slavit s náma tak tam hold dojedou dříve...

                              Nfoxxx - Profil | So 26.12.2009 11:16:12

                              jarda 2004 >> Co ty na to Jardo jako svazák?:-)

                                Nfoxxx - Profil | So 26.12.2009 11:14:50

                                mi-ku >> Zdar Gine:-) No a nepřijedete teda toho 27. na pokec do Plzně,jak jsem Vám psal?

                                  Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 11:09:09

                                  jarda 2004 >> není to sranda...ale ustál jsem to....jdu si dát druhé cigárko a zbyteček kafíčka s mou štolou a příjdu...

                                    Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 11:00:44

                                    mi-ku >> To je zlé móóóóóc bych blinkal.

                                      Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 10:59:21

                                      jarda 2004 >> klasická kombinace 1 dl Gin, 4 dl Tonik..k tomu vaječný koňak..asi 10 x...

                                        Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 10:57:15

                                        mi-ku >> Ale jak koukám tak tebe veselí kalíšek neobešel ba ti šel přímo na proti.