Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 13:05:53

jarda 2004 >> tak to vidím bledě...to moc šancí vaší návštěvě nedávám..budu trošinku smutný, ale po pár kalíškách mě to asi přejde...tedy pokud nebude nějaké překvápko...

    Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 13:02:27

    mi-ku >> No i to je varianta a celkem móóóć hezká ale pantáta chystá vlastní ohoňostroj a malou oslavu tak to musíme nějak udělat.Ale ten parkůr je zajímavá představa.

      Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 12:56:55

      jarda 2004 >> tak to plně chápu..rdiné vztahy se nesmí narušit nepatřičným křepčením někde v blízkosti kravína, kde hrozí, že bude parkur přez židle a odborná rozhodcovská porota bude totálně ožralá a nebude hodnotit fakta jako je čas a čistota přeskoků, jako spíše estetický dojem...tj za každý pád huronský smích ..

        Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 12:52:30

        mi-ku >> Tak teť jsem se opravdu zasmál. Jde trošku o rodinou oslavu a pokud se podaří kultůřně nají možnost úprku tak není co řešit.

          Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 12:46:34

          jarda 2004 >> takže jestli jsem to správně pochpil...tvá něžnější polovička rozhodne kam na silvestra?.....c mám nabídnout za ůplatek aby se přiklonila k Běsnu?..má ráda jídlo?-uvařím extra mnamku-má ráda koně?..parkur?...udělám jí mezi stoli a za pomocí židlý krásnou dráhu...

            Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 12:37:41

            jarda 2004 >> neboj jsem v tomto s tebou...

              Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 12:33:47

              mi-ku >> Co mne ale těší že tady nejsem sám takto postižen.

                Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 12:32:30

                jarda 2004 >> je to hnus bejt v kategorii mládí v prdeli do stáří daleko...

                  Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 12:30:56

                  mi-ku >> No není třeba. jsem sicé staršího data a však né dlého rozumu co přínáší jen trable a noční pomočování.

                    Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 12:25:50

                    jarda 2004 >> ha potrefená husa se ovala...já nenapsal, že jsi to ty!!!!

                      Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 12:18:59

                      mi-ku >> Mám jiné brejle a hrudníček není tak propadlý jinak to celkem jde.

                        Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 12:18:35

                        jarda 2004 >> ne ne nenekokooktáám

                          Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 12:17:54

                          jarda 2004 >>

                            Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 12:17:24

                            mi-ku >> Ty vole ty koktáš:-)))))))))

                              Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 12:16:31

                              jarda 2004 >> noční živočich..na 4...nebo 5, co by to asi mohle bejt?...mlok?, JRDA? JARDA?

                                Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 12:16:29

                                mi-ku >> Neměl jsi tolik pít na dnešek začínáš blbnout.

                                  Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 12:15:45

                                  mi-ku >> To jsi špatně pochopil hups to jsem nepsal já hups to pasl někdo jiný hups.
                                  Hups je řítní skok jak ho pojmenovali naši zaměstnanci když něco od nás potřebují.

                                    Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 12:14:48

                                    jarda 2004 >> zajedu si do Petrohradu, do místního sanatoria, všem vysvětlím co je to zač ta pověstná kvalita od Daiwi...a vypustím je do ulic...do měsíce i nerybář bude vědět že šímo a fox je SHIT

                                      Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 12:12:56

                                      opakuji znovu co jste zač

                                        Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 12:12:48

                                        mi-ku >> Můžu pomoct?