Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 10:56:38

mi-ku >> Né je nadílka koním nějaké zdvořilostní pokecy a pak odpočinek.

    Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 10:55:11

    jarda 2004 >> byla včera dospělá zábava s veselím kalíškem?...

      Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 10:53:04

      mi-ku >> No moje polovina ještě dadá tak čekám jak odevře oko a pak budu chytřejší.

        Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 10:50:43

        jarda 2004 >> jsem tu....tak co dnešní srázek?...neposuneme ho na 31.12?

          Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 10:45:02

          mi-ku >> Da da,

            Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 10:43:43

            jarda 2004 >> jdu si dát kafíčko a pak jsem zpět...tu..

              Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 10:43:18

              mi-ku >> Chlapče chlapče kam to vedeš?

                Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 10:41:35

                jarda 2004 >> odpovověd je asi ...asi...hodně...

                  Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 10:40:14

                  mi-ku >> Kolik je 1+1 kořalka. Není to moc složité?

                    Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 10:38:56

                    jarda 2004 >> jsem vánoční opička, co se zrovna z opičkou probudila..mozek jede na 50%...tak prosím pouze jednoduché otázky

                      Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 10:37:13

                      mi-ku >> Né to není možné kdo jste pane a co chcete?

                        Nmi-ku - Profil | So 26.12.2009 10:36:26

                        zdravím všechny

                          Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 10:19:28

                          foxxx >> Určitě fluo carbonové montáže a háčky Long Shang a gizmo obratliky tohle je opravdu dobře vykoumané a minimalizuje to uzlíky v montáži coš je dokonalé.

                            Nfoxxx - Profil | So 26.12.2009 10:16:29

                            jarda 2004 >> A co je od Carp´R´Us třeba dobrý výrobek,co by stál za přikoupení?Já ani nevím,jestli to tady v Plzni někde prodávají v obchodě,nikdy jem to nesledoval...
                            Co jsi chytal před tím,Jet Fish? Ta termotaška vzadu,to je Fox Stalker?

                              Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 10:13:25

                              foxxx >> Mám stejnej názor jako ty na některé věci od Nikla o tom žádná ale sestava od US CARP je opravdu dost dobrá až jsem se sám podivoval jak to krásně jde složit a opravdu to funguje jek má. A v Boilies nemám jednoznačně favorita několikl let chytám jedno a pak to mněním už jen z důvodů že u českých prodejců kvalita po nějakem čase začne pokulhávat a MAX je zatím alespoň pro mne tou nej cestou.

                                Nfoxxx - Profil | So 26.12.2009 10:07:17

                                jarda 2004 >> No je to vážně moc pěkná výbava,ale jediné,co bych já osobně v krabičce mít nemohl jsou ty věci od Carp´R´US,protože to vozí Nikl a na jejich sortiment mám tak trochu zažitou a neléčitelnou alergii a averzi...:-)Nahradil bych to jinou firmou.Jinak vše naprosto SUPER!
                                A v boilie ingrediencích jsem zarytý "Angličan",takže Mainline nebo Essential Baits...:-))

                                  Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 9:55:39

                                  bryndis >> Taky jsem jezdil z pár šňůrkama ale postupem času to tak nějak dopadlo a vozím tenhle ansábl.

                                    Nbryndis - Profil | So 26.12.2009 9:53:01

                                    jarda 2004 >> to víš já se musel zeptat, kolikráte mam k dispozici, tři šňůrky, nějakej fluocarbonek, pár háčků a stejně mam problém :-)))), ale jinač to máš móóóc pěkný :DDD

                                      Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 9:48:26

                                      Jakub 005 >> A od maxe to je jen zlomek všeho co mám doma peostě vždy připraven.

                                        Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 9:46:33

                                        Jakub 005 >> Kufřík je od Nash [fotky smazany na zadost autora]