Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Njarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 9:44:50

bryndis >> podle mnoha faktorů počínaje vodou barvou dna očekávané váhy ryb jestli je tam zeleň pod vodou nebo čišté dno ale hlavně když něco nefunguje mám hodně možností kombinací a variant a už se to mockrát vyplatilo.

    Nbryndis - Profil | So 26.12.2009 9:36:53

    jarda 2004 >> To mi vysvětli dle čeho se rozhoduješ jakou šňůrku a další věci použiješ...

      NJakub 005 - Profil | So 26.12.2009 8:25:03

      jarda 2004 >> je to ta nash tt rig station?

        NJakub 005 - Profil | So 26.12.2009 8:15:39

        jarda 2004 >> hezký,hezký to do tý krabičky dáváš i ty dipy a dry past od MAXE?A co je to za ten novej kufřík,máš odkaz?

          Njarda 2004 - Profil | Pá 25.12.2009 22:49:43

          foxxx >> Ale musím uznat že lepší šňůrky jak je FOX a Nash neznám ten zbytek je jen jako záloha. Já furt dokupuji a dokupuji a ono toho tolik ale vše se vešlo do nové kasičky.

            Njarda 2004 - Profil | Pá 25.12.2009 22:47:41

            foxxx >> Je to trága polovina bižu je Fox a to sám nechápu.

              Nfoxxx - Profil | Pá 25.12.2009 22:35:35

              jarda 2004 >> Jesus Christ,to je krámů...:-)) Koukám že háčky a šňůrky Fox,to Ti schvaluji...:-))

                Njarda 2004 - Profil | Pá 25.12.2009 22:34:30

                foxxx >> Vlevo je kufřík ještě ve futrále. [fotky smazany na zadost autora]

                  Njarda 2004 - Profil | Pá 25.12.2009 22:31:43

                  foxxx >> Tak jsem malinko probral bižu a budu rovnat novej kufřík. [fotky smazany na zadost autora]

                    Njarda 2004 - Profil | Pá 25.12.2009 19:29:19

                    foxxx >> Zřejmě velká rodina.To bude medvědice ufuněná.

                      Nfoxxx - Profil | Pá 25.12.2009 19:27:43

                      jarda 2004 >> Ano,již si to píši do připomínek...:-) Zřejmě ještě mi-ku jezdí po návštěvách...

                        Njarda 2004 - Profil | Pá 25.12.2009 19:26:09

                        foxxx >> Panáček má trošku spoždění zřejmě bude penalizace 5 koulí pro Jarouška a Lištičku.

                          Nfoxxx - Profil | Pá 25.12.2009 19:22:39

                          jarda 2004 >> No já myslím,že by se tu mi-ku ještě dnes objevit měl,a že to nebude trvat dlouho...:-)

                            Njarda 2004 - Profil | Pá 25.12.2009 19:16:47

                            foxxx >> Už aby se prezídío Dajwio mi-ku dostavil a přehodnotil svoje privilégia v oblasti přitahování ryb z vodního živlu.

                              Njarda 2004 - Profil | Pá 25.12.2009 19:13:18

                              foxxx >> To sem nešlo nedat.

                                Nfoxxx - Profil | Pá 25.12.2009 19:12:48

                                jarda 2004 >> skvělý zápis,děkuji!

                                  Njarda 2004 - Profil | Pá 25.12.2009 19:10:47

                                  mi-ku >> pravě jsem objevil odborný eleborát o kvalitě Daiwi v sekci Dárečky a ježíšek.

                                  Za trest jsem dostal Daiwy v loni a šli z baráku tyto Shimana jsem si koupil sám před měsícem ale dal jsem si je až pod stromek.Byl jsem v Jičíně u Jardy Páryse v krámě a 2880,- jsem prostě neodolal.Pod tou fotkou to je hec jsem šťasnej jak blecha už aby bylo jaro.J.

                                    Njarda 2004 - Profil | Pá 25.12.2009 18:16:54

                                    fiam >> Taky to bylo taky překvápko. Dneska ho nafotím a pošlu sem musím tam všechno naskládat. Ale je to pškná věc dobrej matroš všechno pasuje a sedí jak má opravdu zajímavá bednička.

                                      Nfiam - Profil | Pá 25.12.2009 18:14:46

                                      jarda 2004 >> ja chci taky nove prouky porad se rozhoduji jake ,a co tenstolecek od nese jaky je

                                        Njarda 2004 - Profil | Pá 25.12.2009 18:11:26

                                        fiam >> Ježíšek byl frajer a nadělil Century NG 2,75Lb moc velká radost.