Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

fiam - Profil | Pá 25.12.2009 18:08:58

jarda 2004 >> ahoj deto co to mas za novy klacky

    jarda 2004 - Profil | Pá 25.12.2009 18:04:14

    fiam >> Čau chlape jak to šlape?

      fiam - Profil | Pá 25.12.2009 18:02:10

      jarda 2004 >>

        Bernard - Profil | Pá 25.12.2009 17:44:51

        Čaute povaleči, je zítra v Podbořanech sešlost na Slunci od 14hod. nebo ne?

          Jakub 005 - Profil | Pá 25.12.2009 13:03:21

          jarda 2004 >> jj,zatím se měj...

            jarda 2004 - Profil | Pá 25.12.2009 13:01:29

            Jakub 005 >> Tak to jó- Počkame tedy. Teť jedu nadělit koníkům a večer tady čus.

              Jakub 005 - Profil | Pá 25.12.2009 12:58:03

              jarda 2004 >> tak už to mam nafocený,ale nemám v to novym mobilu ještě pamětovku takže se nemůžu připojit k počítači...musim si tu pametovku koupit,snad v pondělí nebo v úterý...

                jarda 2004 - Profil | Pá 25.12.2009 10:10:37

                Jakub 005 >> Tak nafotit ve všech pozicích přidat popis a odeslat.

                  Jakub 005 - Profil | Pá 25.12.2009 8:43:02

                  jarda 2004 >> bylo mi to jasný:-))fotečku sem hodit můžu ale nechce se mi to fotit tak možná odpoledne...

                    jarda 2004 - Profil | Pá 25.12.2009 1:58:52

                    pánové koukněte podumejte co akcička ná téhle vodě. http://www.radutalake.ro/

                      jarda 2004 - Profil | Pá 25.12.2009 1:57:52

                      mi-ku >> Ta cinkni budu rát když zavoláš.

                        mi-ku - Profil | Pá 25.12.2009 1:54:05

                        jarda 2004 >> ajojky pisu z mobilu a jedno musim napsat. jsem moc rad,ze jsem nasel ve Vas pritele..zitra napisu vice,nebo spise zavolam

                          jarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 23:27:43

                          Jakub 005 >> A proč sem nehodíš fotečku těch kolovrátků?

                            jarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 23:27:13

                            Jakub 005 >> No o tom žádná jak pojedu pro tahle dva tak bude i třetí to muší bejt.

                              Jakub 005 - Profil | Čt 24.12.2009 23:24:58

                              jarda 2004 >> tak hezký,já dostal dvě ticy scepter a novej fone dotykovej samsung se všim všudy...ale jak Tě znám bude ještě třetí a čtvrtej century co?:-)))

                                jarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 23:22:43

                                Jakub 005 >> Dle očekávání zaplacený poukaz na dva pruty Century NG od GS CARP a opravdové překvapení stoleček a ukládací krabičku v jednom od NASH Rig Station i z taškou a světýlkem opravdu krásná věc.A nějaké ponožky cigárka apod.

                                  Jakub 005 - Profil | Čt 24.12.2009 23:18:12

                                  jarda 2004 >> Tak cos dostal???

                                    jarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 23:16:32

                                    foxxx >> Zdar a sílu spolu hade.

                                      jarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 23:15:54

                                      mi-ku >> Klubka hadů.Jak ošklívé a neosobní fuj. Co ježura co dal?

                                        Komplexacek - Profil | Čt 24.12.2009 22:34:41

                                        foxxx >> jj, good. Taky jsem to tam loupnul...