Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Nfoxxx - Profil | Čt 24.12.2009 21:17:59

Komplexacek >> Zdary,už jsem to uváděl v Jardovo otázce "Dárečky a Ježíšek",tak tam mrkni...
Co ty,bylo toho dost na ryby?:-)

    NKomplexacek - Profil | Čt 24.12.2009 21:07:48

    foxxx >> Čus draku, tak copak jsi našel pod stromečkem?

      Nfoxxx - Profil | Čt 24.12.2009 20:39:13

      mi-ku >> Tak zatím ahoj...

        Nmi-ku - Profil | Čt 24.12.2009 20:35:57

        hadi jedu k rodičum ...tak zatím čus...

          NKomplexacek - Profil | Čt 24.12.2009 20:32:25

          mi-ku >> Obrázek je mazec!
          Dostal jsem vcelku to, co jsem si přál :-) Kromě trenek a kosmetiky je vše na ryby :-) Dokonce i drobnůstka od Foxe...

            Nfoxxx - Profil | Čt 24.12.2009 20:25:55

            mi-ku >> :-)) Ten obrázek taky nemá chybu,kde ty na to chodíš...:-))

              Nmi-ku - Profil | Čt 24.12.2009 20:24:18

              Vase zprava

                Nmi-ku - Profil | Čt 24.12.2009 20:23:56

                foxxx >> jedíné překvapivé dárky jsem dnes dostal od tebe a Jardy...jste klubko hadů co mě hned pomlouvají jen co se odpojím a nejsem schopen se bránit...stydtě se...na Vánoce..

                  Nfoxxx - Profil | Čt 24.12.2009 20:20:39

                  Ahoj a pohodový Vánoční večer všem...:-)

                    Nmi-ku - Profil | Čt 24.12.2009 20:11:02

                    Komplexacek >> ahoj.....tak co dostal jsi pod stromeček něco překvapivého?...

                      NKomplexacek - Profil | Čt 24.12.2009 19:59:55

                      Všem hezké vánoce, zvlášť těm, co mi dali dárky!

                        NBernard - Profil | Čt 24.12.2009 19:14:58

                        jarda 2004 >> jo SG je nejlepší. Hrozně jsem to žral. Blahoslaven budiž Oráj...

                          Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 17:59:46

                          foxxx >> Tak si nech chutnat. A čau.

                            Nfoxxx - Profil | Čt 24.12.2009 17:58:58

                            jarda 2004 >> No pořád lepší,než aby se film jmenoval "Gayova hvězdná blána" a byl v ní samý orál!:-)
                            Jdu na večeři...tak pak večer tady.Zatím ahoj...

                              Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 17:52:30

                              foxxx >> Né neupsal jen sledováním Hvězdné brány krátím čas a tam je to samej Oráj nabo Orál ale kdo se v tom má vyznat.

                                Nfoxxx - Profil | Čt 24.12.2009 17:51:25

                                jarda 2004 >> Ano,v první chvíli mi také napadlo,zda ses neupsal...:-)

                                  Nfoxxx - Profil | Čt 24.12.2009 17:50:49

                                  jarda 2004 >> Ten má teď zrovna asi jiné starosti a ve velkém konzumuje svůj vlastnoručně vyrobený bramborový salát s volským řízkem a zapijí to svojí oblíbenou kombinací ginu s tonicem 1:4...:-))

                                    Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 17:48:55

                                    foxxx >> Nebo orál.

                                      Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 17:48:32

                                      foxxx >> Ano ano prozře a pochopí jak schopní jsme pomocníci. Budiš Oráj.

                                        Nfoxxx - Profil | Čt 24.12.2009 17:47:40

                                        jarda 2004 >> :-)) Ano,právě jsme na to společnýma myšlenkama přišli a mi-ku bude mít po přečtení těchto řádků z nás jistě velkou radost a dostaneme "pochvalu" za dedukci...:-))