Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 17:45:41

foxxx >> Tak to je nová chýmera kaprařstí lovit čerstvě vytentované kapry což budí doměnku nových možností výrobců na nové náčiní. Třeba Vlasec na hovno nebo háček pro hovno a konče Daiwou na hovno. Tak teť už vím proč mi-ku nakupuje u Daiwi.

    Nfoxxx - Profil | Čt 24.12.2009 17:43:21

    jarda 2004 >> No když půjdu v létě pod čističku,tak věřím,že chytnu jiného čerstvě vy"CaRaSralís":-)

      Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 17:41:57

      foxxx >> Ale má to jednu prekérku už ho asi nechytíš.

        Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 17:41:33

        foxxx >> No tak ty máš vlastně vánoce ve smyslu CaRaSralís to je krásné a humální.

          Nfoxxx - Profil | Čt 24.12.2009 17:39:43

          jarda 2004 >> Takové to nutné zlo myslíš...ať se má teda aspoň v bříšku dobře.
          Stejně ho pustím zase zítra ráno po prvním cígu do vody,projde čističkou a skončí v Berounce...:-)

            Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 17:37:46

            foxxx >> Samo to se musí brát jako když večeříš vlastního psa. Naprosté pohodlí v bříšku.

              Nfoxxx - Profil | Čt 24.12.2009 17:35:01

              jarda 2004 >> No ještě lepší by byl Pilsner Urquell,ale G vánoční večeři taky neskazí...:-)
              Jak se říká:"kapr musí plavat" a jelikož já kapra rád,a když už ho mám jednou za rok sníst,tak ho přeci nenechám plavat v nějaké limonádě,že?!:-))

                Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 17:32:54

                foxxx >> G11 nesmí chybět je zdravotně nezávadný a prospěšný prostatě.

                  Nfoxxx - Profil | Čt 24.12.2009 17:32:01

                  jarda 2004 >> No my za chvíli,mami už peče a já dal zrovna chladit na balkon G11...:-))

                    Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 17:30:54

                    foxxx >> Jo večeříme až v sedm.

                      Nfoxxx - Profil | Čt 24.12.2009 17:26:11

                      jarda 2004 >> Zdar,jsi tu ještě?

                        Nbryndis - Profil | Čt 24.12.2009 17:17:26

                        Bernard >> Což o to gril mam a pěknej, ale víš co viď.... řízky :-/

                          NBernard - Profil | Čt 24.12.2009 16:20:34

                          bryndis >> tak si místo 5kg koulí kup gril

                            Nbryndis - Profil | Čt 24.12.2009 16:06:31

                            Chjo jak mě nebaví péct řízky, to tkle mít gril a steaky to by byla jiná

                              Nbryndis - Profil | Čt 24.12.2009 16:04:19

                              mi-ku >> No bejt tebou tak bych si to letos na silvestra více hlídal :DDDD

                                Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 15:37:18

                                Bernard >> Tak to nafutruj a hají ať to k něčemu je.

                                  NBernard - Profil | Čt 24.12.2009 15:36:18

                                  jarda 2004 >> zase tak pevnej ten led nebyl. Ale procházka to byla pěkná, spálil jsem pár kalorií a teď se můžu pořádně nažrat cukroví...

                                    Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 15:33:56

                                    Bernard >> Tak to spíš místo foťáku jsi měl vzít brusle.

                                      NBernard - Profil | Čt 24.12.2009 15:27:46

                                      Tak jsem dneska vyrazil na ryby a místo prutu jsem si měl vzít spíš foťák...ušel jsem cca 7km po proudu potoka, samej led, ale byl tam alespoň klid...

                                        Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 15:20:54

                                        mi-ku >> Ha smradi pochopil jsem odplata bude za studena ale horká i ten co táha na rybách lišky za ocas.