Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 15:19:04

mi-ku >> Jdu pročítat.

    Nmi-ku - Profil | Čt 24.12.2009 15:17:57

    jarda 2004 >> kdu se připravit na večeři..koupel, oholení, oblek a kravata...ty si zatím v klikdu pročti co jsme ti provedli v době nepřítomnosti...a snad večer zase tady..

      Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 15:16:30

      mi-ku >> Hezká taškařice.

        Nmi-ku - Profil | Čt 24.12.2009 14:20:18

        už se blíží silvestr tak pro představu zasílám fot z milulého silvestra...

          NBernard - Profil | Čt 24.12.2009 14:02:16

          mi-ku >> to je luxus za jedno euro tolik červů. Až zase vyrazíš do Itálie dám ti 10 eur a můžeš mi přivést dáreček :-)

            NBatour - Profil | Čt 24.12.2009 13:11:42

            Nazdar hošani všem přeji veselé vánoce a hodně darků pod stromečkem předevšim těch kaprařskejch užijte si to

              Nbryndis - Profil | Čt 24.12.2009 13:10:24

              Čaute pardálové, přeju hezké prožití Vánočních svátků a bohatého Ježíška (stejně chcípnul) :-)))

                Nfoxxx - Profil | Čt 24.12.2009 12:20:00

                mi-ku >> No možné je vše,to ovšem vyzjistíme...:-)
                Jdu si ohřát vepřové koleno,abych viděl večer zlaté prasátko:-))Ještě pak musím pro něco do Hypernovy,dokoupit dva Vánoční dárky pro mami a vše to zabalit,z čehož jsem ovšem taky nadšen!

                  Nmi-ku - Profil | Čt 24.12.2009 12:12:59

                  foxxx >> jen je otázka zda se nezačne mstít..nepspojí se s Maťákem a po zjištění naší IP nám nezašle nějakej zákeřnej prográmek co nám vymaže comp a v následném výbuchu neshoří byt včetně vercajku...

                    Nfoxxx - Profil | Čt 24.12.2009 12:02:33

                    mi-ku >> Patrně ho někdo zahlédne řítit se Prahou v A8...:-)

                      Nfoxxx - Profil | Čt 24.12.2009 11:57:03

                      snow78 >> Zaměřil bych se hlavně na úsek Daiwa,byla sranda...:-))

                        Nmi-ku - Profil | Čt 24.12.2009 11:53:49

                        foxxx >> také je mně podle chrupu povědomej...

                          Nmi-ku - Profil | Čt 24.12.2009 11:53:26

                          snow78 >> fazolačka prdy, čočkovka cucky...nemusíš to číst..vše ti řekneme na silvestra, nebo foxxxík řekne..

                            Nsnow78 - Profil | Čt 24.12.2009 11:40:02

                            mi-ku >> ta čočková polévka fakt přináší kačky?Mně vždycky přinesla jen řádný prdy

                              Nsnow78 - Profil | Čt 24.12.2009 11:37:24

                              mi-ku >> to víš,konečně jsem po týdnu sehnal někoho,kdo má PC a nestačím se divit,jak jste v psaní aktivní,to vše nepřečtu do konce roccu.To foto Rocca s těma "hubenejma" holkama,je fakt zajímavý,jen doufám,že tohle nikdy,nikdy nezažiju

                                Nfoxxx - Profil | Čt 24.12.2009 11:35:08

                                snow78 >> Děkuji,Tobě taky...

                                  Nfoxxx - Profil | Čt 24.12.2009 11:34:17

                                  mi-ku >> No je mi nějaký povědomí...dokonce i z "dentistického" hlediska:-))

                                    Nmi-ku - Profil | Čt 24.12.2009 11:31:09

                                    jdu vařit čočkovou polévka abych měl příští rok hooodne peněz na vercajk....

                                      Nmi-ku - Profil | Čt 24.12.2009 11:28:01

                                      snow78 >> rocco...je tady...!!!!!

                                        Nsnow78 - Profil | Čt 24.12.2009 11:27:11

                                        Zdary drací,všem Vám přeji Šťastný a veselý a bohatýho fishing ježíška