Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NVenca888 - Profil | Ne 28.3.2010 21:08:40

libryb >> já jsem s tim větrem měl taky problém. přišel mi na feeder jeden padák a já myslel, že mi to vytáhly vlny (jako x-krát před tim). Tak jsem začal svižně navíjet, abych přehodil a rup - měl jsem tam kapra, kterej se rozjel ke mně a pak se otočil, takže šel do protipohybu a to ten návazec nevydržel

    NDobříšák - Profil | Ne 28.3.2010 20:56:41

    libryb >> Já se tam byl dneska jenom projít kolem vody bez prutů a kapry jsem viděl. V týdnu na ně vyrazím, to tam bude klidek a věřím že pujdou.

      Nlibryb - Profil | Ne 28.3.2010 20:49:03

      Dobříšák >> Na kraji tý hájený zátoky u hřiště, v tom hrozným počasí jsem asi 5 záběrů nesek.

        NDobříšák - Profil | Ne 28.3.2010 20:44:25

        libryb >> a na kterým fleku jsi na Papeži chytal že jsi nic nechytl?

          NLidl - Profil | Ne 28.3.2010 20:36:12

          Já dnes na papeži dva pidi cejny a lína 35cm. Táta 6 cejnů a mini kapříka okolo 40cm;)

            Nlibryb - Profil | Ne 28.3.2010 20:27:47

            Já to zkoušel na Papeži dnes odpoledne a výsledek jeden pidicejn a ještě menší ploťka.

              Nmexik - Profil | Ne 28.3.2010 19:18:18

              baitruner2 >> no vidíš, to jsem si nevšiml..:o) Koukal, jsem že jsi byl dneska úspěšnej..já byl místo ryb na pohotovosti se zubem..už jsem samou bolestí nevěděl co..teď už je mi naštěstí dobře:o) Už jsi byl na boutu?

                Nbaitruner2 - Profil | Ne 28.3.2010 19:15:51

                mexik >> Cus,ale houno ta uz je tady dele akorat ji nekdo tady z chlapu ozivil a tak jsem sem taky par radku napsal.

                  Nmexik - Profil | Ne 28.3.2010 19:05:09

                  baitruner2 >> Zdar, koukám že jste si založili další (jiho) středočeskou otázku..:o)

                    NVenca888 - Profil | Ne 28.3.2010 18:55:45

                    Dobříšák >> ona se mi ta voda překvapivě tak studená nezdála. Možná, že ta vrstva ledu to paradoxně trochu ohřála, protože skrz ní svítilo slunce...
                    jinak na břehu ležel leklej velice slušnej padesátnik.

                      Nbaitruner2 - Profil | Ne 28.3.2010 18:47:44

                      Dobříšák >> To je taky fakt,ze loni To bylo uplne jine.
                      Ja dneska sedel na Oubenicich a slysel jsem tam povidat,ze na Papiku berou ryby.A ze je futrujou domu.Proste klasika.Pak budou kricet,ze je tam hovno.

                        NDobříšák - Profil | Ne 28.3.2010 18:43:41

                        baitruner2 >> No jo, loni touhle dobou uz bylo léto a na papeži ve středu teprve zmizel led. Ono na rybníku za chvíli zase nebude co chytat, byl jsem se u vody podívat a tahaj domů kapry cca 45 cm, ale jsou strašně nízký a hubený.

                          Nbaitruner2 - Profil | Ne 28.3.2010 18:37:10

                          Dobříšák >> Loni taky touhle dobou uz kousali.A nekteří kreteni je pytlovali do igelitek.Skoda jich.

                            NDobříšák - Profil | Ne 28.3.2010 18:32:54

                            Venca888 >> Ty líni mě překvapujou že jsou tak aktivní, čekal bych je trochu později až bude voda teplejší.

                              NVenca888 - Profil | Ne 28.3.2010 14:02:14

                              dneska ráno jsem měl letošní premiéru na Papeži - jeden kapr, dva líní, čtyři cejni a jedna plotice. Takže celkem spokojenost. Až na ten vítr, teda... to bylo na prd.
                              Nicméně poprvé v životě jsem vzal z Papeže rybu, protože ten jeden lín měl rosekanou hubu a já jsem ho nebyl štonc vyháčkovat, byť jsem měl zamáčklej protihrot. Takže bude k večeři...

                                Nbaitruner2 - Profil | So 27.3.2010 18:49:47

                                Dobříšák >> Jo tam chodim.Klid na Papiku snad ani nikde nejni.:-)))
                                Taky jsem parkrat byl od bytovek od ESA,ale tam jsem moc uzpechu nemel.

                                  NDobříšák - Profil | So 27.3.2010 18:45:44

                                  baitruner2 >> Myslíš proti ostrůvku jak chodeji lidi krmit kachny? No tak tam bych ted rybu fakt nehledal a klidu tam asi taky moc nebude.

                                    Nbaitruner2 - Profil | So 27.3.2010 18:06:25

                                    Dobříšák >> Ja tam zas tak nejezdim jenom ted z jara a zitra chci vyrazit na reku.Kdyz vidim To pocasi tak budu rad,kdyz smocim na Papiku.
                                    Chodil jsem taky k plovarne,ale ted uz chodim od Plusu na ten cíp.Tam je klid a nikdo Me neprehazuje.Teda Ja neprehazuju ostatni.:-)

                                      NDobříšák - Profil | So 27.3.2010 17:59:38

                                      baitruner2 >> Od plovárny lidi celkem dost, jenže jsem koukal že tam zrovna moc nešli. Hledej místa kde se třou štiky, tam je najdeš a rybářů tam je málo protože neví.

                                        Nbaitruner2 - Profil | So 27.3.2010 17:47:05

                                        Dobříšák >> Zdravim kolik tam bylo lidi?Jestli se tam da sednout.Jinak ty raky taky obcas chytnu a po 1 jsem na To koukal jak bluma.Asi cista a uzivna voda.