Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NDobříšák - Profil | So 27.3.2010 17:43:48

Lukas89 >> Rybník Papež na Dobříši

    NLukas89 - Profil | So 27.3.2010 13:02:19

    Dobříšák >> A kdepak? :)

      NLidl - Profil | Pá 26.3.2010 23:25:02

      Dneska šli rybky na plavanou celkem slušně na Pecáku. Dokonce jsem dostal cejna nezvyklých rozměrů-35cm:). Kapři se ukazovali ale nechtěli brát:(...

        Nkajda - Profil | Pá 26.3.2010 21:51:25

        Lukas89 >> Ahojky .......a kde jsi byl????

        ....ja zitra chci na prehradu ale kdyz vidim to pocasi?......................

          NDobříšák - Profil | Pá 26.3.2010 20:21:44

          chtěl jsem napsat 3 kapříky a ne kapříka

            NDobříšák - Profil | Pá 26.3.2010 19:46:03

            Tak dneska hodinku a pul feedrovačka. Vytáhl jsem 3 kapříka, lína, cejna a raka. Foto je malou ukázkou dnešního lovu.

              NVenca888 - Profil | Pá 26.3.2010 16:22:23

              Dobříšák >> a jaká? možná zajdu v neděli na chvíli... pokud nebude nějaký šílený počasí

                NDobříšák - Profil | Pá 26.3.2010 15:59:43

                Venca888 >> jo jo, už jsem tam seděl

                  NVenca888 - Profil | Pá 26.3.2010 15:23:04

                  byl už někdo na Papeži?

                    NLukas89 - Profil | Pá 26.3.2010 15:12:49

                    kajda >> Tak dneska sem byl a absolutní paráda, takže píšu 1:1!!! :-D ;-)

                      NLukas89 - Profil | Pá 26.3.2010 15:11:51

                      Mafi >> Dneska sem byl, paráda, krásná rybařina, nic velkýho, ale krásně sem si to tam užil...

                        NMafi - Profil | Pá 26.3.2010 8:00:35

                        Lukas89 >> co na retenci nechodíš ?? - už je rozmrzlá ??

                          NPlotičkář - Profil | Čt 25.3.2010 22:22:32

                          Lukas89 >> jj díky :-)

                            NLukas89 - Profil | Čt 25.3.2010 22:19:55

                            Plotičkář >> Tam se zatím ještě nebyl, jsem ze Sedlčan, takže sem letos zatim navštívil jen mastník (potok) a zejtra se chystám na přehradu... Na tom potoce sem vyhořel, ale den předtím šli a den potom zas, smůla mno.. Bylo to ten den přikalený a šlo hodně listí, větývek atd.

                              NLukas89 - Profil | Čt 25.3.2010 22:18:11

                              Mafi >> To nemám, takže nic no, ale to neva...

                                NPlotičkář - Profil | Čt 25.3.2010 20:08:53

                                Mafi >> co nato říct, naštval hodně lidí :-(

                                  NMafi - Profil | Čt 25.3.2010 19:56:46

                                  Plotičkář >> Ahááá - další kdo se mu na to visrááál - !! Tobě to nepřejuý a jemu joooo !!!

                                    NPlotičkář - Profil | Čt 25.3.2010 19:26:03

                                    Mafi >> Ty woe, tou prací sem se strhnul a když po každodení návštěvě u felčarů se srdcem vypadnu z nemocnice tak se jdu odreagovat k vodě.

                                      NMafi - Profil | Čt 25.3.2010 19:22:07

                                      Plotičkář >> Pečená je nějaká benevolentní, že máš tolik času na ryby !!

                                        NPlotičkář - Profil | Čt 25.3.2010 19:16:36

                                        Lukas89 >> Dneska Jsem feederoval tři hoďky na Hořčičce, přišla jedna ploťka 20, jeden cejnek 15, dalších šest bobkařů odcházelo s nulou (aspoň co sem stačil sledovat) pomalu se to rozjíždí, ale je hroznej nadstav vody. Zejtra pudu na Pecák, už si ho letos zkoušel?