Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NLukas89 - Profil | So 10.4.2010 16:54:14

Harvy123 >> Ahoj, županovice celkem jdou co se týká okounů, ale chce to fajn flek a vědět jak na ně. ;-) :-D Dyžtak SZ....

    NSmutek - Profil | So 10.4.2010 13:40:33

    Lukas89 >> pěkná rybka, i ta voda je od ní žlutá.

      NHarvy123 - Profil | So 10.4.2010 13:25:28

      Chystám se dnes někam vyrazit na rybky... jen nevim kde to v tom hnusnym počasí přečkám a kde je šance na nějakej úlovek... Přemejšlim o Pecáku,ale nesnášim rybníky... Orlas bude asi ještě mrtvej co? Myslim někde poblíž Příbrami,nechce se mi až někam do Dědovic nebo tak... Co Slapy,nemá někdo nápad? Dík

        NDobříšák - Profil | Pá 9.4.2010 19:08:54

        Tak jsem byl dneska jen na čumendě v Lahovicích na Berounce, šli tam kapříci ale taky nádherný cejni. Viděl jsem i takové kousky jako 58 cm a 2,75 kg. No kdo tam dneska byl tak neprohloupil.

          NLidl - Profil | Čt 8.4.2010 13:59:42

          Dobříšák >> Skalice už je v pohodě chytatelná;)...

            NNOVAS - Profil | Čt 8.4.2010 7:05:59

            Dobříšák >> Včera na Chaloupkách-úplně stejný. Viděl jsem vytáhnout jednoho kapříka.Trošku se to začlo hejbat před setměním , ale nesekatelně.
            Na druhou stranu -alespoň ve vodě něco zbyde :-)

              NDobříšák - Profil | St 7.4.2010 20:39:30

              Tak jak vám mlaskají rybičky? Chodím těď na Papež ale už to není takové jak před 14 dny. Rybářů plno jak o závodech a záběry jsou velmi opatrné a četnost záběrů docela mizerná. Jak vypadá voda na Skalici? Už je ten tah vody přijatelnější?

                NPlotičkář - Profil | Út 6.4.2010 20:03:49

                Mafi >> JJ dneska prvně v práci a po 16té hodině na Hořčičce za 2,5 hoďky totální zero, pár potahů se událo, ale nic. snad jindy. :-( Ps: jenom kolega si jednoho 48 povodil

                  NLukas89 - Profil | Út 6.4.2010 16:18:30

                  Dnes na Pecáku 5 plotic 15 - 25cm a 4 okounci 10 - 25cm, kapřík ani jiná rybka se ani neukázali..

                    NMafi - Profil | Út 6.4.2010 11:33:25

                    Plotičkář >> Tak jak pytláku, už zase sedíš u vody ??

                      NJarda Š. - Profil | Ne 4.4.2010 20:07:48

                      Ze včerejší VČS MO Sedlčany: K podstatným změnám ve výboru MO nedošlo, zarybňovací plány byly v r. 2009 u všech druhů splněny nebo překročeny (největší překročení pochopitelně u kapra), RS za celý rok nezadržela ani jednu povolenku, chystá se částečné odbahnění retenčky (v úseku za kapličkou).

                        NLukas89 - Profil | Čt 1.4.2010 22:54:04

                        kajda >> nesplnila, mrška jedna... Ale plave u kámoše v jezírku.. :-D

                          NLukas89 - Profil | Čt 1.4.2010 22:53:27

                          Plotičkář >> aha, ok, díky ;-)

                            Nkajda - Profil | Čt 1.4.2010 21:40:21

                            Lukas89 >> ..uz splnila 3 pranicka.....

                            ....krasnej perlin...dik za foto

                              NPlotičkář - Profil | Čt 1.4.2010 21:38:37

                              Lukas89 >> Závody jsou 24.4. a hájení má bejt jeden tejden před, takže odhaduju hájení tak od 18 nebo 19 dubna

                                NLukas89 - Profil | Čt 1.4.2010 20:45:09

                                Chci se zeptat, jak je to teď s chytáním na Pecáku, pokud si dobře pamatuju, tak to bejvá nějak hájené, před závody, že? Nevíte někdo odkdy?díky

                                  NLukas89 - Profil | Čt 1.4.2010 16:15:43

                                  Dnešek na retenčce paráda, trochu chladno, ale celkem to šlo, tady jedna kuriozitka... ;-)

                                    Ntoom2 - Profil | Čt 1.4.2010 14:44:26

                                    Sobota na Slapech 47cm

                                      NJarda Š. - Profil | Po 29.3.2010 14:07:10

                                      V sobotu jsem zkusil retenčku pod Záduším, na první letošní nához násaďáček kolem 40 cm, ale pak "zalezl Punťa" a už se to ani nehnulo.

                                        NVenca888 - Profil | Ne 28.3.2010 21:09:06

                                        Dobříšák >> jo, věřim tomu... oteplilo se, zima byla dlouhá a budou mít hlad...