Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

Nčiky - Profil | Ne 21.11.2010 20:41:33

a to nemluvím o tom že i obec se snažila a byla by ráda aby ten rybník fungoval,ale dostat ty dva pány od ,,koryta,, je v celku nemožné tak praví stanovy svazku obcí.

    Nčiky - Profil | Ne 21.11.2010 20:37:00

    návnada na příští sezónu:na příští sezonu připravuji kolotoč 4 závodů všechny hodnoceny samostatně a započítávány do poháru,začne se v květnu (červnu) konec v září,jeden závod bude trvat 2x5hodin,závodit se bude o poháry,putovní pohár a hotovost. závody pro všechny.

      NPlotičkář - Profil | Ne 21.11.2010 20:35:03

      čiky >> Tak to je mazec, někde něco smrdí.

        NDejF - Profil | Ne 21.11.2010 20:34:18

        čiky >> slyšel jsem něco o tom, že se to tenkrát nebagrovalo z toho důvodu, že by tam snad měla bejt nějaká munice z války a nebyly na to prachy, nebo co ... je to možný, nebo je to nějakej kec?

          Nčiky - Profil | Ne 21.11.2010 20:29:13

          k Drozdˇáku: letošní rok jsem věnoval tomu abych tento rybník koupil nebo získal do pronájmu,ale na Svazku obcí a kanalizací(ten rybník patří této organizaci) sedí dva pánové,kteří jenom slibují a pořád se vymlouvají na to ,že právě podali žádost na EU,ale už jsou tak propáleni že když jsem oslovil odborníky v oboru oprav,výstavby a odbahnění rybníků vč.dotací z EU tak mi bylo řečeno každý rybník na světě pro Vás uděláme ,ale do Drozdˇáku nejdeme. Čiky

            NPlotičkář - Profil | Ne 21.11.2010 20:26:17

            Janvrba >> V zásadě nejsem proti, svolám sněm a dám vědět jak to dopadlo. Na jaře až se rozjede sezona, tak určo něco podniknem. Letos už těch akcí asi moc nebude.

              NJanvrba - Profil | Ne 21.11.2010 20:18:32

              Plotičkář >> Až budete potřebovat třetího do klubu, dej vědět

                NPlotičkář - Profil | Ne 21.11.2010 20:06:31

                dobrý vykousal sem synka od noťasu k učení, kouká jak vyvoraná myš

                  Nstandas - Profil | Ne 21.11.2010 19:59:33

                  Plotičkář >> jasný v poho,třeba se stane zázrak a budem tam zase relaxovat.

                    NPlotičkář - Profil | Ne 21.11.2010 19:59:00

                    Mamina přebírá komp tak nebudu teď online.

                      NPlotičkář - Profil | Ne 21.11.2010 19:57:36

                      Pelci >> Tak asi + - deset

                        NPlotičkář - Profil | Ne 21.11.2010 19:56:29

                        standas >> Jo jasně, mám jen krátký vedení. Trochu sem popojel židlí a už funguju.

                          NPelci - Profil | Ne 21.11.2010 19:55:56

                          Plotičkář >> Nepřeháněj, nebo prasknu pýchou. :)
                          Zase tolik jich nebylo (tisíc)

                            NPelci - Profil | Ne 21.11.2010 19:54:18

                            Janvrba >> Taky jsem měl jízdy převážně na kuku, ale poslední dobou
                            vede rohlíkáč. Jestli je to tím podzimem?

                              Nstandas - Profil | Ne 21.11.2010 19:53:01

                              Plotičkář >> jako že mně to nepřekvapuje,víš že je to prostě bordel

                                NPlotičkář - Profil | Ne 21.11.2010 19:48:30

                                Pelci >> Důležitý je najít dobrej plac a těch si letos pár našel. EDIT: DOST NAŠEL

                                  NJanvrba - Profil | Ne 21.11.2010 19:47:18

                                  Pelci >> díky za info. u mě kuku dobrý, ale rohlík zatím zklamal

                                    NPelci - Profil | Ne 21.11.2010 19:46:44

                                    Plotičkář >> Nebudu přece lhát. Lapám díky tvým nástrahám.
                                    Na svý chytim velký kulový

                                      NPlotičkář - Profil | Ne 21.11.2010 19:41:02

                                      Pelci >> Nepřeháněj, nebo prasknu pýchou.

                                        NPelci - Profil | Ne 21.11.2010 19:35:53

                                        Janvrba >> A ještě mi k úspěchu pomáhá parťák plotičkář
                                        fakt dobrej týpek a kámoš. lepšího nenajdu