Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NPlotičkář - Profil | Ne 21.11.2010 19:31:04

standas >> nechápu ???

    Nstandas - Profil | Ne 21.11.2010 19:29:27

    Plotičkář >> no dobrý to se dalo čekat. Dík

      NPelci - Profil | Ne 21.11.2010 19:27:39

      Janvrba >> To jsem byl taky a kapři mi nežraly vůbec, jen menší štičky jsem nachytal. Já předkrmuju partiklem (kukuřice, řepka, pšenice a vše smícham s kukuřičnym šrotem a nadělám z toho koule) Jinak nástrahu většinou bonduel a rohlíkový boilies

        NPlotičkář - Profil | Ne 21.11.2010 19:20:51

        Janvrba >> Někdy fotim líp než rybařim i když posledních 5dnů šlo dobře obojí.

          NJanvrba - Profil | Ne 21.11.2010 19:18:44

          Plotičkář >> Jezdí, pořád ještě chce, se divím. Moc pěkná fotka.

            NPlotičkář - Profil | Ne 21.11.2010 19:16:21

            Janvrba >> Přád s tebou malá jezdí. Tenkrát s ní byla sranda.

              NJanvrba - Profil | Ne 21.11.2010 19:15:59

              Plotičkář >> Ahoj, jsi učil dceru chytat ryby, po půl roce vidíš vysledky. Viz.foto níže....

                NJanvrba - Profil | Ne 21.11.2010 19:14:11

                A ještě jedna

                  NPlotičkář - Profil | Ne 21.11.2010 19:12:27

                  standas >> Nic se s ním nedělá a podle posledního infa ani dělat nebude, škoda.

                    NJanvrba - Profil | Ne 21.11.2010 19:12:15

                    standas >> Děje........ rostou tam břízy

                      NJanvrba - Profil | Ne 21.11.2010 19:11:29

                      Můj parťák

                        Nstandas - Profil | Ne 21.11.2010 19:09:32

                        zdar Příbramáci,jezdím občas na Pecovák tak se chci zeptat co Drozďák děje se s ním něco? Takovej krásnej rybník, ach jo.

                          NJanvrba - Profil | Ne 21.11.2010 18:56:03

                          Pelci >> Blahopřeju k lovu. Minulou sobotu, co trochu víc foukalo, jsem na Slapech zachytal také. Amur 50, kapřík 45, 54, 68 (6,9kg) a několik plotic kolem 30cm. Čím zakrmuješ? Pokud to není tajné.

                            NDejF - Profil | Ne 21.11.2010 18:32:32

                            Pelci >> já byl akorát včera s kolegou z práce na orlasu na okounech a bída ukrutná, jednoho jsem vyndal, pak ňákej ten setřepanej a spousta okounů čumilů, jen mi za tím jezdili a vůbec se jim nechtělo ... šmejdi :-) ... ještě to párkrát zkusím a séru na to, pak už se jen budu těšit na jaro a vymejšlet kam vyrazím ...

                              NPelci - Profil | Ne 21.11.2010 18:30:11

                              DejF >> Díkys. Včera jsem byl krmit a dneska ráno se vyrazilo.
                              Plotičkář ráno nahodil feedery, nestačil ani došponovat a
                              už mu tam vysel šupík kolem 45cm. Neuběhla ani hoďka a
                              a přišla nádherná jízda od 55cm. Tahle 67cm přišla v poledne.
                              Jízda jako prase, swinger se ani nehnul a už mi bral metry vlasce
                              Nešel ani otočit jakou měl sílu. Bojovaly pěkně. Fajn lov

                                NDejF - Profil | Ne 21.11.2010 18:19:36

                                Pelci >> nazdárek, pěkná rybka :-)

                                  NPlotičkář - Profil | Ne 21.11.2010 17:53:56

                                  Pelci >> Jo už sem koukal, díky za chválu ,ale ty největší si nalapal Ty, konečně si ukázal čemu sem snad ani nevěřil. Sou tam, sou při chuti a sou tam určitě i větší. Další akce určitě přídou, seš dobrej parťák.

                                    NPelci - Profil | Ne 21.11.2010 17:34:55

                                    Plotičkář >> Nazdárek parťáku. dnešní den byl opravdu vydařenej. Jsem rád, že jsi mě vytáhl na mojí vodu. Mám z toho dnu radost. A moc díky za pěkný foto. Těším se na příští lov. Jukni na můj lov

                                      NPlotičkář - Profil | So 20.11.2010 21:28:11

                                      Pelci >> Nebudu slibuju, ráno sem tam.

                                        NPelci - Profil | So 20.11.2010 21:25:13

                                        Plotičkář >> na 7 hod u mě. už to nehul