Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

Huli - Profil | Ne 21.11.2010 21:54:53

jo byl krásnej, první letošní zimní výlet na Vltavě a po 48-mi hodinách od vyvážky přišel takhle krásnej kapr... ikdyž "jen" 12kg... Ale nádhernej souboj :)

    Pelci - Profil | Ne 21.11.2010 21:54:14

    Huli >> Žádnej velkej, ale ploutvičku má taky hezkou

      Plotičkář - Profil | Ne 21.11.2010 21:53:41

      Huli >> Ti tleskám, krásnej šupík

        NOVAS - Profil | Ne 21.11.2010 21:53:16

        Huli >> To je jiná. Pěknej

          Huli - Profil | Ne 21.11.2010 21:52:06

          tady je tedy :)... Jinak byl uloven 13.11. 2010.

            NOVAS - Profil | Ne 21.11.2010 21:51:37

            Huli >> Kde? . Asi zas tak velkej nebyl :-) Není vidět

              Huli - Profil | Ne 21.11.2010 21:50:21

              tady je tedy :)

                Plotičkář - Profil | Ne 21.11.2010 21:49:20

                Pelci >> JJ příští rok toho budem potřebovat metráky. Do maminy nerejpnu má totiž !.............!

                  Pelci - Profil | Ne 21.11.2010 21:46:57

                  Plotičkář >> To si rejpni do maminy, dlouho jsi jí neviděl. :)
                  Když se dostanu k otci, nabalim ty odlisky a šrot

                    NOVAS - Profil | Ne 21.11.2010 21:45:57

                    Huli >> nemáš fotku ,,komplet ,,kapříka ? Podle kormidla asi pěknej parník :-)

                      Plotičkář - Profil | Ne 21.11.2010 21:42:44

                      Pelci >> Jenom rejpu :-)

                        Plotičkář - Profil | Ne 21.11.2010 21:42:13

                        Huli >> Z letošního lovu? Pořádná plácačka.

                          Pelci - Profil | Ne 21.11.2010 21:39:29

                          Plotičkář >> Nedělej, že nevíš kolik ho doma mám. To vůbec schánět nemusíš. Ještě za to budem utrácet ne, když toho můžem mít po metrákách, tunách a vagonech

                            Huli - Profil | Ne 21.11.2010 21:39:13

                            Menší kormidlo vltavského kapříka :)

                              Plotičkář - Profil | Ne 21.11.2010 21:34:37

                              Pelci >> Deštník mám, plachtu mám, dřevo mám, to přežijem. Partikl nemam, ale seženu když bude potřeba.

                                Pelci - Profil | Ne 21.11.2010 21:30:56

                                Plotičkář >> Za chvilku mě nebude chtít poslouchat a povolí.
                                Ještě aby počasí bylo rozumný. Když to půjde jako dneska,
                                stačí tam vykejsnout jenom dopoledne. Nějakej partikl
                                by to chtělo tam naházet

                                  Plotičkář - Profil | Ne 21.11.2010 21:26:41

                                  Pelci >> Tak jí vemem sebou ať má radost z čerstvého povětří, no a když to nepude tak se nedá nic dělat. Pozdravuj jí odemne a přemlouvej a přemlouvej ......atd.

                                    NOVAS - Profil | Ne 21.11.2010 21:26:27

                                    Plotičkář >> Koukám , že se zadařilo, tiše závidím. Já dneska musel po rodinných návštěvách :-( . Možná jsem prošvihnul poslední kloudnej víkend.Jestli ve středu přijde ta kosa , co slibujou , možná bude pro letošek dochytáno (co se kaprů týče)

                                      Pelci - Profil | Ne 21.11.2010 21:21:43

                                      Plotičkář >> Tak mám doma ženu a budu muset hodně přemlouvat na tu sobotu. Slíbil jsem jí totiž, že je tohle moje poslední rybařina, ale když nám to jde? je mi moc líto toho ještě nevyužít

                                        standas - Profil | Ne 21.11.2010 20:45:24

                                        čiky >> naštěstí se na každou svini vaří voda,musíme vydržet.