Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

Plotičkář - Profil | So 20.11.2010 21:19:40

NOVAS >> No určo, kolem šestý tady budu.Čus

    NOVAS - Profil | So 20.11.2010 21:16:51

    Plotičkář >> mažu na pivo :-). Zíjtra se s dovolením zeptám ,jak jste dopadli

      NOVAS - Profil | So 20.11.2010 21:15:39

      Plotičkář >> Jasan , já ti rozumím. Teď už je rybařina spíš o tom , u vody vorazit. Lufťáci v prd..i , božskej klid

        Plotičkář - Profil | So 20.11.2010 21:06:15

        NOVAS >> To máš jedno plac je nakrmenej a když půjdou aspoň ty třicítky tak bude zábava. Mám hodně dnů na Slapech kdy sem nechyt vůbec nic a taky je to novej plácek na kterej deme prvně, takže je to jenom sázka do loterie.

          NOVAS - Profil | So 20.11.2010 20:59:29

          Plotičkář >> Plotičkář,Pelci - 20.11.2010 20:52:47 >> chlapi trošku ,,monitoruju,, příbramské jádro :-) .
          Nechci vás odrazovat , ale dneska na Slapech samý čudly 30 - :-(

            Plotičkář - Profil | So 20.11.2010 20:52:47

            Pelci >> Čoveče v kolik že to mám přijet, nějak sem to pozapoměl. Slapy ať se třesou natrhnem těm slapskejm šupinám tlamky. Tam už ta rybka bejt musí, kde jinde by byla. Je to pořádná "díra" určitě zalapem a když ne tak aspoň vyhulíme každej krabku startek.

              Pelci - Profil | So 20.11.2010 20:41:27

              Plotičkář >> Tak to je fajn. Ráno Tě budu čekat. Zdar

                Plotičkář - Profil | So 20.11.2010 20:20:46

                Pelci >> Jo beruje, Pínas tam byl jenom chvilku, jak je vidět stčilo to, ale tam taky přijel na pokec Mafi s Davidem. Bomba týpci na super pokec škoda že nezůstali dýl.

                  Pelci - Profil | So 20.11.2010 20:03:16

                  Plotičkář >> On s tebou byl celej den jo?
                  Moc slibně ty slapy nevidím, ale nějakou čudlu by to chtělo.
                  Nevemeš feedry?

                    Plotičkář - Profil | So 20.11.2010 18:57:11

                    Pelci >> No právě, jednou zase jedu s Píňasem a je to debakl, je potřeba s tím něco udělat. Přestanu s nim jezdit. :-)

                      Pelci - Profil | So 20.11.2010 18:47:52

                      Plotičkář >> no vidíš? Jednou s tebou nejedu a nemáš ani rybu.
                      Snad si zítra polepšíme.

                        Plotičkář - Profil | So 20.11.2010 18:32:54

                        Pelci >> Normální propadák, jedinej záběr a po 10ti metrech jsem ho ztratil. Sedělo nás tam 6 a jenom dva záběry, kolega ten druhej záběr hned po záseku utrhnul i s montáží.
                        Zubatce určitě budeme zkoušet nějaký rybky ještě mám.

                          Pelci - Profil | So 20.11.2010 17:06:55

                          Plotičkář >> Tak jak jsi dopadl plotičko?
                          Vracák je rozkrmen, uvidíme co to udělá.
                          Za mostem chytali asi candáty, by jsme mohli zkusit.

                            Pelci - Profil | Pá 19.11.2010 22:09:06

                            Plotičkář >>
                            Díks za foto.
                            Dneska super rybačka. mam šrot řepné odlisky, tak rozkrmim ten vracák na slapech.

                              Plotičkář - Profil | St 17.11.2010 20:54:20

                              Pelci >> Jaja se omlouvam fakt zato nemužu, holt tam pojedem znovu a začne se od začátku.

                                Pelci - Profil | St 17.11.2010 20:09:43

                                Plotičkář >> Pepo to je, ale průser. mám na svym foťáku Tebe
                                a svojí fotku jen jednu ještě k tomu rozmazanou.:(

                                  Lukas89 - Profil | St 17.11.2010 18:38:50

                                  Plotičkář >> :-D My sme se dneska stavili pro větší sváču a vydrželi sme tam od 10:30 do 16:15h, rybky sme spotřebovali 2, jednu sem při náhozu jaksi ztratil.. Nějak od tý vody nešlo odejít,když to tak pěkně šlo a navíc bylo i hezky oproti včerejšku...

                                    Plotičkář - Profil | St 17.11.2010 18:35:11

                                    Lukas89 >> Jo, jedna rybka stačila na celej den, zkrátka dravci zero. Domorodec tvrdil že dou brzo ráno a pak těsně před setměnim a to nějak nezvládám. Brzo ráno nevstanu a k večeru už mám takovej hlad že jedu domu ke sporáku s hrncema.(a mamině)

                                      Lukas89 - Profil | St 17.11.2010 18:20:18

                                      Plotičkář >> Tak to je pěkný... Ale ta dálka, šílená.. To bych s feedrem nehodil ani kdybych se po*ral... :-D Tohle byli zas ty samý 30 - 42cm, ale luxus.. Dravce ste nezkoušeli?

                                        Plotičkář - Profil | St 17.11.2010 18:10:40

                                        Pelci >> Pelci pruser na foťaku nemam ani jednu dnešní fotku s rybama. ??? Necháputo ??? Mladej tvrdí že sem blbě osadil kartu. Sorry Woe.