Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NPlotičkář - Profil | St 17.11.2010 17:57:08

Lukas89 >> Akorá teď sme přijeli z Orlasu. Kapři kupodivu šli docela dobře, všechno ale na 80 až 100 metrů. Měl sem co dělat tam dohodit. Jak se házelo na méně metů tak skoro nic nepřišlo. Všichni kapři mezi 46 až 49 asi najeli násaďáci, protože dva kapři byli dost odřený. Ps: znám taky jednoho masaře, tady u nás se mu řiká Kormorán je to hrozný prase na rybu. Co lapne to odnese.

    NLukas89 - Profil | St 17.11.2010 16:44:21

    Plotičkář >> Tak co, byl si někde? Jak si zachytal? Já sem byl znovu, krapet jinde, ale masakr jako včera, byl se mnou i kámoš, tak sme zkusili i nějaký štíhle vydráždit na rybku a absolutně zero... Kluci co tam chodili s vláčkou, tak prej taky nic..

      NLukas89 - Profil | Út 16.11.2010 21:50:41

      Plotičkář >> No jasný, já si jí taky občas vezmu.. Loni sem chodil na retenčku víc a vedle mě asi 10m si sedli dva takovýhle, jeden povídá-tak co, jak ti to letos de a ten druhej na to, nic moc člověče, mám jich jenom 112, to loni sem jich měl už 140 a ten první mu na to povídá - to já si nestěžuju, já jich mám 130, ale pěkný, já moc nechodil, sem dva měsíce marodil..
      Tak co si pak máš myslet, šílenost..

        NPelci - Profil | Út 16.11.2010 20:20:23

        Plotičkář >> jestli bude vybrnkávat kámen místo sumce
        jako loni na Slapech, tak se na tom moc nepovozí.

          NPlotičkář - Profil | Út 16.11.2010 20:14:36

          Pelci >> Ok. Jo Jaryn626 se asi nas..l na člun a pořizuje si bellyboat, fakt sem dost zvědavej jak mu bude fungovat pod zadkem nafouklé křeslo. To bude pr..l až ho bude tahat sumár po přehradě. Mam pocit že ho pak nedoženu ani tim foukáčem co kupuju.

            NPelci - Profil | Út 16.11.2010 20:06:02

            Plotičkář >> tak ráno budu čekat.

              NPlotičkář - Profil | Út 16.11.2010 19:59:49

              Pelci >> Beru i pár nástražek, budu zkoušet dravou. Samozřejmě kapr je základ.

                NPelci - Profil | Út 16.11.2010 19:54:39

                Plotičkář >> před sedmou budu připraven. půjdem na kapry?

                  NPlotičkář - Profil | Út 16.11.2010 19:52:49

                  Pelci >> No to je otázka, když skončíme brzo jedu ještě na další vodu kolem baráku.Mám volno až do neděle a tak budu pořád na vodě.

                    NPelci - Profil | Út 16.11.2010 19:46:48

                    Plotičkář >> to mě je celkem jedno. domluvím se se ženou.
                    na jak dlouho to vidíš ty?

                      NPlotičkář - Profil | Út 16.11.2010 19:37:46

                      Pelci >> Na sedmou sem u tebe pak se rozhodnem, na jak douho můžeš jet?

                        NPelci - Profil | Út 16.11.2010 19:33:10

                        Plotičkář >> no jo no? Jestli se Ti tam chce tak jeď.
                        na Papež můžu, řekni si ty

                          NPlotičkář - Profil | Út 16.11.2010 19:23:54

                          Pelci >> To je ta tvoje krajská povolenka. Tak navrhuj kam pojedem, já můžu jet "kamkoli".

                            NPelci - Profil | Út 16.11.2010 19:20:41

                            Plotičkář >> Pepooóóó....Já tam nemůžu:(

                              NPlotičkář - Profil | Út 16.11.2010 19:18:57

                              Pelci >> No tak zase moc néé, ale když si to mně myslíš tak tě nechám.

                                NPelci - Profil | Út 16.11.2010 19:16:42

                                Plotičkář >> ne? ty jsi všemocnej!:)

                                  NPlotičkář - Profil | Út 16.11.2010 19:14:30

                                  Pelci >> 411 062 MASTNÍK 1 – MO Sedlčany 18 km 28 ha
                                  To je fofr co, internet je mocnej

                                    NPelci - Profil | Út 16.11.2010 19:13:58

                                    Plotičkář >> hledej, hledej

                                      NPlotičkář - Profil | Út 16.11.2010 19:12:39

                                      Pelci >> Ty foe už du hledat copak si můžu všechno pamatovat.

                                        NPelci - Profil | Út 16.11.2010 19:08:27

                                        Plotičkář >> co je to za revír?