Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

Plotičkář - Profil | Út 16.11.2010 19:06:31

Lukas89 >> Bať, jenže na druhou stranu co chytěj to sežerou. Taky občas rybu odnesu, ale někteří ....... no znáš to.

    Lukas89 - Profil | Út 16.11.2010 18:59:53

    Plotičkář >> To máš pravdu, jenže ono většina monitorů toho zas tolik nechytne kor dyž koukneš na ty jejich prádelní šňůry a velrybářský háky.. :-D Taky si vezmu jen hodně málo, když je chuť.. ;-)

      Plotičkář - Profil | Út 16.11.2010 18:56:32

      Pelci >> Já netušim jestli můžeš, mušiš se podívat do papírů.Jestli jo tak sem pro tebe kolem sedmé hoďky. Doufám že tentokrát budeš vzhůru a ne jako minule.

        Pelci - Profil | Út 16.11.2010 18:51:26

        Plotičkář >> tam můžu lapat jo?
        kdy budeš chtít ject.

          Plotičkář - Profil | Út 16.11.2010 18:40:44

          Lukas89 >> Na pobavení to bude stačit, stejně naprostou většinu ryb pouštim takže žádná rybohospodářská škoda snad nevznike. Ps: musíme dát bacha na Monitory, někteří dokážou na rybách napáchat pořádnou paseku.

            Lukas89 - Profil | Út 16.11.2010 18:34:18

            Plotičkář >> neni zač.. Ještě moc neprovokovali, jen asi třikrát tam zalovila, snad bych i řekl, že to bylo velikostně stejný, ale žádná sláva, kolem 50cm bych to tipnul..

              Plotičkář - Profil | Út 16.11.2010 18:26:13

              Pelci >> Mno, právě sem dostal chuť jet do Sedlčan na retenci co ty na to. Rybiček je dost tak můžem poškádlit zubatce. Edit: chutná mně to.

                Plotičkář - Profil | Út 16.11.2010 18:23:38

                Lukas89 >> Díky, jak provokujou kolem břehu je čas začít je zkoušet. Díky za info.

                  Pelci - Profil | Út 16.11.2010 17:53:03

                  Plotičkář >> zdarec rybáři. tak jsem konečně doma. kdy a kam vyrazíme

                    Lukas89 - Profil | Út 16.11.2010 17:38:28

                    Plotičkář >> Čau, rybičku sem vůbec nezkoušel, idyž mě tam jedna zubatá provokovala, ale nešlo o nic velkýho...

                      Plotičkář - Profil | Út 16.11.2010 17:26:16

                      Lukas89 >> Zkoušel si taky dravou na rybičku. Chystám se to tam vyzkoušet, snad se něco zubatýho podaří.

                        Lukas89 - Profil | Út 16.11.2010 15:44:17

                        Ahoj, tak dneska na retenčce supr zábava, co nához to záběr, sice už to nebylo tak slavný s proměnou těch záběrů a velikostí, ale docela dobrý skóre, vyndanejch kapříků bylo okolo 20ti - 25ti, velikost 30 - 40cm. Akorát sem necítil ruce když sem přišel domu, jinak bezvadný.. :-)

                          Plotičkář - Profil | So 13.11.2010 18:40:07

                          Pelci >> Pravděpodobně někam kolem kolem Píňase.

                            Pelci - Profil | So 13.11.2010 18:23:33

                            Plotičkář >> Kam jedeš na Orlas?

                              Plotičkář - Profil | So 13.11.2010 17:34:20

                              Jarda Š. >> Mám ještě teď rameno vykloubený z vláčení a nula. Zejtra to snad bude lepší, ňákej kapr na orlasu se snad ještě nechá ukecat.

                                Jarda Š. - Profil | So 13.11.2010 17:21:56

                                Plotičkář >> Taky dneska na Slapech jenom jeden okounek, co byl jen o málo větší, než velká plandavka, na kterou mi skočil.

                                  Plotičkář - Profil | So 13.11.2010 16:23:59

                                  Pelci >> Týjo já umim ale dobře fotit.

                                    Plotičkář - Profil | So 13.11.2010 16:22:05

                                    Pelci >> No ta krátká procházka vůbec nedopadla. Urval sem plandavku ve křoví, cosi jenom zoblo do woba, jinak nic. Stejně jako moje dopoledne na Slapech. Jeden týpek co tam bobkařil, řikal že od rána taky zero.

                                      Pelci - Profil | So 13.11.2010 16:17:50

                                      Plotičkář >> žádná velká, ale potěší

                                        Pelci - Profil | So 13.11.2010 16:10:51

                                        Plotičkář - 12.11.2010 22:19:42 >> ráno dobrý ne? chytli jsme dvě štičky.
                                        jak jsi dopadl na D.......U?