Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NJarda Š. - Profil | Út 6.12.2011 10:35:36

messers >> Jj, u Příbramského letiště letiště.

    Nmessers - Profil | Út 6.12.2011 9:35:36

    Suchodol,je to směr Rosovice,pro rybáře směr od rybníku Hořčička na Příbram.Lokace-49°43' 29,68 N a 14°5' 2,91 E je to menší vesnička,malá,středisková,,

      NJarda Š. - Profil | Po 5.12.2011 21:21:36

      messers >> Který Suchdol?

        Nmessers - Profil | Po 5.12.2011 16:25:45

        Zdar rybáři,kdo by měl zájem řešit neobvyklého rybářského SILVESTRA 2011,pořádá kolega rybář ve své hospodě,, U RYBÁŘE" 31.12.2011.od 20 hodin slavnostní večer a oslavu konce roku.Tato restaurace se nachází v obci Suchodol.Bohatý Silvestrovský program-budou pouštěny DVD s rybářskou tématikou,muzika a vše co k dobré zábavě patří.Jako menu je připraveno občerstvení,drobné pochutiny,ale i kus vepřové flákoty.Samozřejmě je připraveno menu jak pro 4 osoby u jednoho stolu,tak pro jednotlivce.Cena u stolu pro 4 lidi je 600,-Kč a jednotlivci mají za 200,-Kč. V této ceně je první nápoj dle výběru,oříšky,brambůrky,chlebíčky,káva a šampanské ke každému stolu pro novoroční přípitek.Je zde také možnost ubytování,kdo se nechce v noci nechat přepravovat,budeme přespávat ve vytopeném sále na rybářských lehátkách a ve spacácích.Za pronájem vytopeného sálu budou případný nocležníci připlácet 100,-Kč za vyspání.Těšíme se na Vaší návštěvu a dobrou náladu sebou.
        Rezervace a případné dotazy na tel.číslu 723 978 987 nebo email vesely_modelar@centrum.cz,nebo bankovním převodem na číslo účtu-202 565 392/0600

          Nbaitruner2 - Profil | Út 29.11.2011 15:58:56

          DejF >> Jo pic.Já zas letím za chvilku do práce tak taky zmizim.

            NDejF - Profil | Út 29.11.2011 15:54:49

            baitruner2 >> jo jo, jsou to hovada .. letim dom z práce, ozvu se pozdějc ...

              Nbaitruner2 - Profil | Út 29.11.2011 15:53:58

              DejF >> jo jo zaslouží.:-)
              Pochybuju,že to upustí ještě o dost dolu.Loni to bylo celkem nafouknutý celou zimu.Sice né až takhle jak to je ted,ale o moc dole to zase nebylo...Zamrznul mi bout i s molem do 10cm ledu.....
              Musel jsem tam jet a vysekat molo bo už bylo až u oken jak se zvedlo.Jsou to debílci to takhle nechat napuštěný.To nikdy nebylo,vždy bylo upuštíno tak 7m na sloupci o proti dnešku.

                NDejF - Profil | Út 29.11.2011 15:45:39

                baitruner2 >> jo jo, na orlasu je to ještě furt dost nahoře, tak snad s tim půjdou už brzo dolů ... no to jsou pěkný kusy, takový si zasloužej jít zpátky, dyk to jsou už dědci starý :-)

                  Nbaitruner2 - Profil | Út 29.11.2011 15:42:13

                  Jak psal tenkrát sliver:Okoun roste ještě déle než candát tak jsem je pustil a nechám si je tam povyrůst...:-)

                    Nbaitruner2 - Profil | Út 29.11.2011 15:38:06

                    DejF >> Tam jsem byl tak před měsícem.Ryba tam nešla,ale pár jsem jich tam vydloubnul.Voda je furt strašně nahoře.Tak to moc ze břehu nejde.....

                      NDejF - Profil | Út 29.11.2011 15:33:31

                      baitruner2 >> já byl teď párkrát na Orlasu ... tak se asi budu muset vrátit na "svůj" revír :-))

                        Nbaitruner2 - Profil | Út 29.11.2011 15:31:05

                        DejF >> Máš je tam.Já tam byl a vždy jsem je tam nachytal.
                        Tady je ještě ten větší co se mi poved vydloubnout z 1 fleku a ještě větší mi nedobral nástrahu a spadnul kousek pod nohama,ale vrátim se tam a pokusim se ho vydloubnout...:-)
                        PS:Ten jak spadnul už byl fakt ten hlubinný okoun.

                          NDejF - Profil | Út 29.11.2011 15:24:23

                          baitruner2 >> čauves Jirko, kvedlám, kvedlám, ale je mi to prd platný. I na rybky ze dna nebo na spláveček nemám záběry. Je to nějaký pojeblý ... Sice jezdím vždycky jen na pár hodin, ale i tak to stojí za hovno. Pořád věřím tomu, že se to zlepší, že to teprve přijde :-)

                          PS: pěknej kousek

                            Nbaitruner2 - Profil | Út 29.11.2011 15:18:48

                            DejF >> Zdár tak co jak kvedláš?
                            Já už delší dobu u vody nebyl,ale docela ty hovnochytolovy jsem prolomil....Jen ten čas ted nák už nejni !

                              Nbaitruner2 - Profil | Ne 20.11.2011 19:32:18

                              Jarda Š. >> Jo už to vidím.Děkuju.
                              EDIT:To by mě fakt nenapadlo,že to bude spojené.....

                                NJarda Š. - Profil | Ne 20.11.2011 19:26:01

                                baitruner2 >> Je to oddělení vodního hospodářství na odboru životního prostředí MÚ Příbram ( http://pribram.eu/oddeleni.php?vid=84&subvid=368 )

                                  Nbaitruner2 - Profil | Ne 20.11.2011 19:09:14

                                  Zdarec mám takovou prosbu?Nevíte někdo kde najdu v Příbrami vodohospodářský uřad?.Potřebuju tam si něco vyřídit a na netu nic nejni?(adresa).Jen vodohospodářské stavby nebo co?(to asi nebude ono)Díky.

                                    Nčiky - Profil | Čt 17.11.2011 10:28:51

                                    lidičky,prosím vás nemá někdo na půjčení(cca 3 týdny,než mi je truhlář vyrobí)nebo na prodej vesla na pramici rybářka. díky

                                      NDejF - Profil | Ne 30.10.2011 18:38:37

                                      baitruner2 >> taky jsem myslel, že ještě jim dám čas, ale asi už na ně kašlu ... maximálně tak na pár hodin, že bych ráno zakvedlal a pak zkusil do večera kapři a buď prostě půjdou nebo ne ...

                                        Nbaitruner2 - Profil | Ne 30.10.2011 18:37:41

                                        DejF >> Jo já těm hňupům dám ještě poslední výpravu příští týden a pak už jen kvedlat....