Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NDejF - Profil | Ne 30.10.2011 18:33:10

baitruner2 >> já byl jen ze břehu ... ale zakvedlal jsem a ono to docela šlo :-)) Teď už budu asi jen jezdit kvedlat, kapři jsou hňupi a neberou :-))

    Nbaitruner2 - Profil | Ne 30.10.2011 18:19:44

    DejF >> Nazdar hovnochyte.:-))
    Musíš je hledat a když je najdes tak máš vyhráno,ale cetl jsem,žes lapil i na vláčku tak vidíš!Musíš s tim kvedlat a budou pruhy...

      Nyvana - Profil | Ne 30.10.2011 18:12:31

      1568 >> No koukám že vás bylo víc kdo měl smolíka tak jestli bude počas ráda bych šla na ryby:-)

        N1568 - Profil | Ne 30.10.2011 18:09:19

        DejF >> Na pár místech to docela šlo!!!!Ale já ani Ty jsme tam nebyli:--(((((

          N1568 - Profil | Ne 30.10.2011 18:08:22

          yvana >> No ono to totiž na pár místech slušně bralo!!!!Tak proto tolik lidí:-(((Jenom Dejf měl asi smolíka:-)))

            Nyvana - Profil | Ne 30.10.2011 17:52:29

            1568 >> To tu bylo taky do zátoky jezdilo jedno auto za druhým ještě že jsem byla jinde teď v týdnu bude klid.

              NDejF - Profil | Ne 30.10.2011 17:51:45

              1568 >> dneska jsem na to už neměl nerva ... já to nechápu ... co by ty ryby ještě víc chtěly? ... kde vůbec jsou, když nejsou tam, kde jsem já? :-)))

                N1568 - Profil | Ne 30.10.2011 17:49:47

                yvana >> Kousek vedle řikali že jdou násaďáci,ale lidí jak na václaváku

                  Nyvana - Profil | Ne 30.10.2011 17:46:28

                  1568 >> No tak Tome tady u nás prý taky žádná sláva za víkend skoro nic mimo cejnů.

                    N1568 - Profil | Ne 30.10.2011 17:38:43

                    DejF >> Škoda žes tam dneska nebyl!!!!!!!Nachytal bys to samý co včera:-()))))))))))

                      Nyvana - Profil | Ne 30.10.2011 17:38:17

                      dorschfisch >> Jedna jediná grundle:-))

                        NPinaMalcus - Profil | Ne 30.10.2011 17:37:59

                        dorschfisch >> Tu adresu ti pošlu do SZ jdu ji najít.

                          Nyvana - Profil | Ne 30.10.2011 17:35:20

                          dorschfisch >> Počkej jednu ti pošlu já chceš grundle?

                            Ndorschfisch - Profil | Ne 30.10.2011 17:33:59

                            PinaMalcus >> No jasně že se ukážu nezapomeň na ty fotky a tu www.adresu

                              Nyvana - Profil | Ne 30.10.2011 17:32:14

                              PinaMalcus >> No tak jestli chceš brášky tak to můžu:-))

                                NDejF - Profil | Ne 30.10.2011 17:31:00

                                1568 >> něco na příští rok na dovolenou :-))

                                  N1568 - Profil | Ne 30.10.2011 17:29:44

                                  DejF >> Si hledal levný ubytování na vánoce????:-()))))))))))

                                    NPinaMalcus - Profil | Ne 30.10.2011 17:27:43

                                    yvana >> No jasně at se pokochám.

                                      Nyvana - Profil | Ne 30.10.2011 17:26:52

                                      dorschfisch >> A mám tě tam taky ty přeci nemůžeš chybět bez tebe bych mrzla tak že jsi přítel:-)

                                        NPinaMalcus - Profil | Ne 30.10.2011 17:25:15

                                        dorschfisch >> Mam tě tam tak koukej se tady sem tam ukázat.