Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

1568 - Profil | St 14.12.2011 20:36:46

DejF >> Musím dát vědět že jsem tady:--))))))))))))))))))))))))Jinak za hovnochyta jsem taky!!!!Ale u mě je to tím že jsem na rybách už nebyl ani nepamatuju:--((((((((((((((((((

    yvana - Profil | St 14.12.2011 20:35:37

    1568 >> Hele tak co jaký máš pocit?

      DejF - Profil | St 14.12.2011 20:32:22

      1568 >> vlastně jsem chytil ... u nás na řece jsem si krásně zachytal kapříčky ... miminka kolem 40ti cm :-)

        DejF - Profil | St 14.12.2011 20:31:56

        1568 >> ty aby sis nerejpnul :-))

          1568 - Profil | St 14.12.2011 20:31:24

          DejF >> Musíš napsat něco novýho!!!!To že jsi hovnochyt je už všeobecně známo:---)))))))))))))))))))

            yvana - Profil | St 14.12.2011 20:02:26

            baitruner2 >> tak ta naše ta by se jen tak nenechala vyklopit s auta ale tam kam chodím tam to zná a vrátí se v pohodě.

              baitruner2 - Profil | St 14.12.2011 19:56:09

              DejF >> Jo ta sobota byla podle mě Top,ale já bouchal taxem nemohl jinak bych tam byl.

                baitruner2 - Profil | St 14.12.2011 19:54:15

                yvana >> Dík já byl taky překvapenej,když klepnul.:-))
                Chtěl jsem si vzít parťáka,ale nechtělo se mu taxem to otočil a vysadil ho doma.(ještě,že tak)....
                Bych ho tam neuhlídal.

                  DejF - Profil | St 14.12.2011 19:52:23

                  baitruner2 >> jo, v tejdnu je to určitě lepší, to tam neni tolik lidu ... i přes tu kosu, co byla v sobotu, tak jsem viděl dobrejch 6 rybářů, co tam lítalo ...

                    yvana - Profil | St 14.12.2011 19:49:44

                    DejF >> No já teď nemohla ale věřím že půjdu jen co se oklepu.

                      baitruner2 - Profil | St 14.12.2011 19:49:10

                      DejF >> Jo já to mám zas naopak.Mě to tak vyhovuje......

                        yvana - Profil | St 14.12.2011 19:49:10

                        baitruner2 >> Jirko pěkný:-)))))))))

                          DejF - Profil | St 14.12.2011 19:48:02

                          baitruner2 >> já jsem v tejdnu zabitej, dělám do 4h a v 5h přijíždim domu, takže musim počkat na víkend ...

                            baitruner2 - Profil | St 14.12.2011 19:47:02

                            DejF >> Já pojedu až v týdnu o víkendu mám utrum....Ale ted je u vody fakt klid.

                              DejF - Profil | St 14.12.2011 19:44:56

                              baitruner2 >> pěkný ... já pojedu asi zas o víkendu s kolegou z práce

                                baitruner2 - Profil | St 14.12.2011 19:41:55

                                DejF >> Zdár já se utrhnul dneska a spokojenost.
                                Sice jsem tam házel 3.5h a utrhnul několik jigovek,ale stálo to snažení za to.:-)

                                  DejF - Profil | St 14.12.2011 19:34:23

                                  yvana >> Já zatím taky nezazimoval. Doufám, že ještě nějakou rybku chytnu ... tu zlatou :-)))

                                    yvana - Profil | St 14.12.2011 19:33:23

                                    DejF >> Tady už je zazimováno:-)Já zatím odpočívala ale ještě jsem neskončila rybařina je pořád vybalená.

                                      DejF - Profil | St 14.12.2011 19:08:36

                                      Tak co, jak vám to bere? :-)) Já byl několikrát chytat na Orlasu (Velký Vír a pod zámkem) na přívlač a na rybky a total hounou :-))

                                        messers - Profil | Út 6.12.2011 10:39:22

                                        Jasnačka,to je přesně ono.