Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

Nyvana - Profil | Ne 30.10.2011 17:24:53

dorschfisch >> Jo chytla a zase to spadlo tak nevím ale i u borovic jim něco popadalo.

    Nyvana - Profil | Ne 30.10.2011 17:23:41

    PinaMalcus >> Ahoj Piňáčku.Chceš fotečky?Moc pěkný:-)

      Ndorschfisch - Profil | Ne 30.10.2011 17:23:16

      PinaMalcus >> Tak si mě ulož.

        Ndorschfisch - Profil | Ne 30.10.2011 17:22:31

        yvana >> Tak jak na Vášáku chytla si něco když jsem odjel?

          NDejF - Profil | Ne 30.10.2011 17:21:51

          1568 >> ještě jsem neměl čas ti zavolat :-) dneska jsme s ženou objížděli hřbitovy a nějaký nákupy.

            NPinaMalcus - Profil | Ne 30.10.2011 17:21:37

            dorschfisch >> Nazdárek.

              Ndorschfisch - Profil | Ne 30.10.2011 17:21:17

              PinaMalcus >> Čus Malkus

                NDejF - Profil | Ne 30.10.2011 17:21:14

                NOVAS >> Zdarec, tak jsem byl na Slapech pátek odpo a sobota až do 8h do večera ... za celou tu dobu 1 kapr cca 50cm vyhákl se mi pár metrů od břehu .. jináč ani záběr od kapra ... a to měli naservírováno ... séru na ně už, na buzíky :-)))) V sobotu ráno začla "vařit" voda a než jsem našel tu správnou nástrahu, tak jsem udělal jen 2 candíky cca 35 a 47cm a 2 okyše něco přes dvacet a ten druhej větší ...

                  Nyvana - Profil | Ne 30.10.2011 17:20:33

                  dorschfisch >> Tak tohle nemá chybu udělal jsi mi radost fakt a velkou.

                    Ndorschfisch - Profil | Ne 30.10.2011 17:18:15

                    yvana >> Čau Ivo.

                      Nyvana - Profil | Ne 30.10.2011 17:15:16

                      Teda nic nevydržíte bandičko:-)
                      Všem ahoj.

                        NNOVAS - Profil | Ne 30.10.2011 17:10:15

                        1568 >> Takhle jsem to taky vzdal už ve čtvrtek :-(

                          N1568 - Profil | So 29.10.2011 14:33:27

                          Dneska jsem chvíli na Slapech byl,ale hrůza!!!!!Vody málo,lidí zase až moc!!!!!!Nějaký násaďáci zřejmě šli,ale na to masakrování jsem neměl nervy!!!Radši jsem šel do rachoty:--((((((((((Holt jsem slabá povaha!

                            NNOVAS - Profil | So 29.10.2011 13:00:14

                            DejF >> Tak co ? :-))

                              NJarda Š. - Profil | Pá 28.10.2011 19:46:18

                              DejF >> Dostal jsem se na Slapy jen na chvíli na vláčku (výsledek jeden okoun cca 30 cm), voda opravdu spadla proti plnému stavu o nějaké dva metry.

                                NDejF - Profil | Čt 27.10.2011 21:31:21

                                NOVAS >> Tak co? :-))

                                  Nbaitruner2 - Profil | Čt 27.10.2011 19:57:29

                                  DejF >> Jo chce to na hlubší vodu.

                                    NDejF - Profil | Čt 27.10.2011 19:54:30

                                    baitruner2 >> násaďák by stačil, hlavně že by se něco dělo ... koukal jsem, že to furt letí dolů, tak popojedu někam dál, kde bude aspoň trochu vody ...

                                      Nbaitruner2 - Profil | Čt 27.10.2011 19:50:09

                                      DejF >> Cus jo voda šla dost dolu......
                                      Dneska jsem tam brouzdal ale lidí u vody až celkem dost.Násadáci asi jdou co jsem si tak všimnul.Tak koukej něco vydloubnout.Já jdu makat tak mám smolíka.

                                        NDejF - Profil | Čt 27.10.2011 18:44:19

                                        1568 >> já tam razím už zítra ... a pojedu někam dál ... oproti minulýmu týdnu hrozně klesla voda, tak se obávám, že bych chytal leda tak někde v louži :-)