Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

Nyvana - Profil | Čt 27.10.2011 18:06:51

1568 >> stejně nic nechytnete zase bude bodovat tygřice:-)

Ahoj Tome.

    N1568 - Profil | Čt 27.10.2011 18:03:21

    DejF >> V sobotu tam razím!!!Tak ať mi něco necháš:--))))))))))

      NDejF - Profil | Čt 27.10.2011 11:13:09

      NOVAS >> proveď průzkumnej lov a hoď info, já razím až zítra dopoledne, tak bude čas vstřebat informace a psychicky se připravit :-)) Snad chcát nebude, hlásej nějaký pěkný počasí, tak uvidíme. Akorát jsem koukal, že za celý týden šli s vodou o 1m dolů ...

        NNOVAS - Profil | Čt 27.10.2011 11:07:51

        DejF >> snad nebude chcát , jako včera. Taky se na ně chystám. Předpověď vypadá dobře. Průzkumnej lov provedu možná už dneska odpoledne :-)

          NDejF - Profil | Čt 27.10.2011 10:53:14

          Tak následující prodloužený víkend maj slapský kapři poslední šanci se mi oběsit na háček :-)))

            Nyvana - Profil | Út 25.10.2011 18:31:49

            1568 >> Tak z tygřicí jsem nemluvila tak že klidně mě práskni a utop se v tý vaně:-)

              NDejF - Profil | Út 25.10.2011 18:30:35

              1568 >> bys mi kdyžtak jednoho kapra dal no :-))

                N1568 - Profil | Út 25.10.2011 18:30:00

                DejF >> Když jsem nachytal i já!!!!!!!!!!

                  N1568 - Profil | Út 25.10.2011 18:29:20

                  yvana >> Tak Ty nevěříš tygřici?????????Tak tohle jí prásknu!!!!!

                    NDejF - Profil | Út 25.10.2011 18:28:45

                    1568 >> neutop se, čus

                      N1568 - Profil | Út 25.10.2011 18:28:20

                      Dosť bolo MRKu!!!Valim do vany.Mějte se

                        Nyvana - Profil | Út 25.10.2011 18:28:15

                        1568 >> No tak když budeš chtít pomoc dej vědět.

                          NDejF - Profil | Út 25.10.2011 18:28:09

                          1568 >> já si všimnul až pozdějš, žes mi volal ... však víš, jak já bych zachytal :-)))

                            Nyvana - Profil | Út 25.10.2011 18:27:41

                            DejF >> no však to říkám není foto není ryba tak může psát co chce ale ona je bída všude.V neděli se něco dostalo ale to jsou kapříci násaďáci když už má kolem 47cm tak je to hodně.

                              N1568 - Profil | Út 25.10.2011 18:26:10

                              DejF >> V neděli to bylo fakt bezva!!!Já Ti volal a Ty nic!!!!!!Mohl jses k nám napáskovat a zachytal bys:--()))))

                                N1568 - Profil | Út 25.10.2011 18:25:06

                                yvana >> Koukám po twinfeedru,je trochu dražší,ale uvidíme:-))

                                  NDejF - Profil | Út 25.10.2011 18:25:05

                                  1568 >> zdarec hovnochyt, jel jsem dom akorát nasratej ... 12h bez záběru a přestalo mě to bavit ... v neděli jsem jel s rybkama na orlas a poseděl jsem si v lese a jel jsem opět dom bez záběru :-)))

                                    N1568 - Profil | Út 25.10.2011 18:23:13

                                    DejF >> Nazdar posero:--()))))))))))))))))))Ty žiješ????Já myslel že jsi tam zmrznul a Ty jsi to vzdal:-))))

                                      NDejF - Profil | Út 25.10.2011 18:11:49

                                      yvana >> ahoj ... není foto, není ryba :-)))

                                        Nyvana - Profil | Út 25.10.2011 18:11:08

                                        DejF >> A další hounochyt:-))

                                        Ahoj kluku:-)