Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NDejF - Profil | Út 25.10.2011 18:07:15

1568 >> kecy v kleci :-)))

    Nyvana - Profil | Út 25.10.2011 18:05:52

    1568 >> No tak máme co dělat blíží se vánoce tak že tady asi nic neseženeme ten kluk se neozval tak že do shopu.

      N1568 - Profil | Út 25.10.2011 18:03:12

      yvana >> Ty co jsem psal!!!

        Nyvana - Profil | Út 25.10.2011 17:55:09

        1568 >> Jo ty co jsi psal nebo jiný?

          N1568 - Profil | Út 25.10.2011 17:48:18

          yvana >> Od vánoc bude mít nový pruty,tak snad to už bude vypadat k světu:-())))))))))))))

            Nyvana - Profil | Út 25.10.2011 17:43:01

            PinaMalcus >> No tak po těch práškách je mi na blití ale neboj jedu musím se jenom trochu víc nabalit ale beru stojan i vláčku.

              NPinaMalcus - Profil | Út 25.10.2011 17:41:18

              yvana >> Tak jak se cejtíš už je to lepší.V pátek to přinejhoršim přepiješ.

                Nyvana - Profil | Út 25.10.2011 17:39:47

                1568 >> To přechytala a pěkně je to holka šikovná jenom to zdolávání vidím to před očima:-))

                  NPinaMalcus - Profil | Út 25.10.2011 17:39:24

                  1568 >> Tak příští rok na závodech nam vytře zrak Tygřice,tak to pro ní budu muset vymyslet nějakou pěknou cenu.

                    NPinaMalcus - Profil | Út 25.10.2011 17:36:42

                    1568 >> Ted taky nechytám v sobotu na Kamejku s Plotičkářem a Pelcim ani rybka asi vzaly čáru na Slapy tak proto jsi zachytal.

                      N1568 - Profil | Út 25.10.2011 17:34:18

                      yvana >> Vždyť přechytala i Tebe!!!!!To víš,má dobrýho učitele:--())))))))))

                        Nyvana - Profil | Út 25.10.2011 17:30:34

                        PinaMalcus >> No tak já ten zázrak zažila a viděla jsem Toma chytnout rybu ale zatím ho vždycky tygřice převálcovala:-))

                          N1568 - Profil | Út 25.10.2011 17:30:16

                          PinaMalcus >> Spíš chytat jsi mě neviděl:-)))))Já Tebe chytat viděl,ale že by jsi něco tahal?????:-())))))))))))))))

                            Nyvana - Profil | Út 25.10.2011 17:29:46

                            1568 >> No tak tygřici věřím ale ona je chudák od tebe tak utiskovaná že přikývne na všechno:-)

                              NPinaMalcus - Profil | Út 25.10.2011 17:23:21

                              yvana >> Určitě nás Tomáš šponuje já ho nikdy neviděl něco chytnout.

                                N1568 - Profil | Út 25.10.2011 17:13:04

                                yvana >> Přímý svědectví tygřice!!!!!!!!!!Nebo jí nevěříš??????

                                  Nyvana - Profil | Út 25.10.2011 17:06:32

                                  1568 >> Jo a máš důkaz?:-)
                                  Není foto není ryba:-)

                                    N1568 - Profil | Út 25.10.2011 17:05:18

                                    DejF >> Že jsi nezůstal do neděle!?!?!?!Bezva chytání!!!!!Patnáct šupinatejch+nějaký cejni:--())))))))))))))))

                                      Nyvana - Profil | Po 24.10.2011 21:02:06

                                      DejF >> Dobrou:-)

                                        NDejF - Profil | Po 24.10.2011 21:01:32

                                        yvana >> tak ať se daří, jdu číhnout na tv, tak zatim ahoooj