Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

Nyvana - Profil | Po 24.10.2011 21:00:23

DejF >> Tak to já mám zase výdrž na vláčku dneska jsem dostala další tip na vodu na vláčku tak až bude líp tak tam pojedu.

    NDejF - Profil | Po 24.10.2011 20:57:08

    yvana >> kvedlání mě baví, až když na to skáčou okouni ... jináč jak neni čtvrt hodiny záběr a ještě do toho pár těch kvedlaček urvu, tak s tim vždycky šlehnu a jedu dom :-)))

      Nyvana - Profil | Po 24.10.2011 20:55:28

      DejF >> Ahoj tak to jsme dvě kvrdlačky já měla plán na středu bohužel já mohla chtít ale zkrátka něco do toho vlezlo.

        NDejF - Profil | Po 24.10.2011 20:46:49

        baitruner2 >> ty voe, já kdybych kvedlal jak vo život, tak toho candáta prostě neudělám :-(( Jináč o víkendu na Slapech úplný hovno, byl jsem jen teda na sobotu, dýl jsem to nevydržel nervově. V neděli jsem si byl zachytat z lesa na Orlasu a stejnej prd, takže super víkend :-)))

          Nyvana - Profil | Ne 23.10.2011 20:43:58

          baitruner2 >> No přímo k vám ne ale tak nějak po okolí nemůžu být jenom tady ale už jsem našla další vodu na vláčku moc pěkný místečko a nikde ani noha.

            Nbaitruner2 - Profil | Ne 23.10.2011 20:35:25

            yvana >> Jedeš sem k nám ju?Taxem zvědav co čapneš.
            Tak at něco kousne.:-))

              Nyvana - Profil | Ne 23.10.2011 20:28:04

              baitruner2 >> No tak taky se chci podívat po okolí tím razím nějak vaším směrem jinak vláčkařů je tady plno ale nic moc.

                Nbaitruner2 - Profil | Ne 23.10.2011 20:21:31

                yvana >> Kam razíš?Máš vodu pod nosem.

                  Nyvana - Profil | Ne 23.10.2011 20:12:31

                  baitruner2 >> No tak Jirko u mě jako u Vítka něco o tom sedlákovi ale tenhle týden jedu na vláčku tak uvidím jak se zadaří.

                    Nbaitruner2 - Profil | Ne 23.10.2011 20:08:36

                    yvana >> Já mám ty ruce taky levý.Nebuj se nic.
                    Jsem taky hovnochyt.:-)

                      Nyvana - Profil | Ne 23.10.2011 19:53:44

                      baitruner2 >> Jirko to není jenom pro tebe nic ale tady ty nechytálkové i kdyby tam hodili zlatého wobíka nic nechytnou:-)

                        Nbaitruner2 - Profil | Ne 23.10.2011 19:46:02

                        DejF >> Nic na tom přece nejni.Jenom nahodíš a kvedláš s tim a oni se chytnou.:-)

                          NPinaMalcus - Profil | Pá 21.10.2011 18:53:40

                          DejF >> Tak brou a at se daří.

                            NDejF - Profil | Pá 21.10.2011 18:49:29

                            PinaMalcus >> já jdu za chvíli chrnět, abych byl ráno čerstvej na vstávání a valim na Slapy, teď jsem mluvil s fotrem, jel tam na chvilku na candáta a prej dost upustili vodu ... tak jsem zvědavej ...

                              NPinaMalcus - Profil | Pá 21.10.2011 18:47:17

                              DejF >> Začnem unás na chatě a pak to chcem projed na lodi tak uvidíme tam u nás jsou prcci tak projedem zátoky tak se snad povede nějakej větší.

                                NDejF - Profil | Pá 21.10.2011 18:33:19

                                PinaMalcus >> tak ať se daří ... u hráze se prej chytaj pěkný kousci ...

                                  NPinaMalcus - Profil | Pá 21.10.2011 18:15:25

                                  Zejtra razíme s Plotičkářem podráždit Kamejtský okouny tak se snad do nich trefíme.

                                    NDejF - Profil | Pá 21.10.2011 17:51:54

                                    baitruner2 >> vláčet neumim :-) ... ať vláčim, jak vláčim, nic nechytnu ... dařej se mi akorát v prosinci okouni ... jinak ani prd :-(

                                      Nkaly - Profil | Pá 21.10.2011 17:36:56

                                      baitruner2 >> ja mastim zitra do služby avratim se v nedeli odpo , ale jeste pojedu k večeru na Orlas to zkusit

                                        Nbaitruner2 - Profil | Pá 21.10.2011 17:35:38

                                        kaly >> Jo já vim.Dnes na noční a zítra po šichtě na ryby.