Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

Nkaly - Profil | Pá 21.10.2011 17:26:35

baitruner2 >> přesne tak to je nejlepši

    Nbaitruner2 - Profil | Pá 21.10.2011 17:24:19

    DejF >> Ser na rybu a vem vláčák.Alespon se zahřeješ a bude ti teplo.

      NDejF - Profil | Pá 21.10.2011 16:06:19

      1568 >> tobě taky ... a nezapomeň doma pruty :-))

        N1568 - Profil | Pá 21.10.2011 16:03:16

        DejF >> Ať Ti chroupou:-()))))

          NDejF - Profil | Pá 21.10.2011 15:59:32

          1568 >> :-)))) letim dom, tak zatim zdar ... možná vyrazim ještě dneska ... nebo až zítra ... já nevim ještě

            N1568 - Profil | Pá 21.10.2011 15:57:53

            DejF >> Však mi bylo dva dny blbě:-)))))

              NDejF - Profil | Pá 21.10.2011 15:51:16

              1568 >> tomu věřim ... vrátil bych se domů a samou radostí bych se zbořil :-))

                N1568 - Profil | Pá 21.10.2011 15:48:11

                DejF >> Takový překvápko Ti zkazí celej den:--())))))))))

                  NDejF - Profil | Pá 21.10.2011 15:43:52

                  1568 >> :-)))) tak to teda takovejhle borec nejsem ...

                    N1568 - Profil | Pá 21.10.2011 15:41:36

                    DejF >> Takovej frajer jako já nejseš!!!!!Já si vyjel i bez prutů a u vody jsem čuměl jako tele do kufru!!!!!!

                      NDejF - Profil | Pá 21.10.2011 15:34:34

                      1568 >> pssst, ať se mi tu nesmějou ...

                        N1568 - Profil | Pá 21.10.2011 15:33:57

                        DejF >> Slyšel jsem o takovým!!!!!!!Prej se málem oběsil ještě než vyjel z baráku!!!!!Nejseš ten machr nakonec Ty:-())))))))))))))))))))))

                          NDejF - Profil | Pá 21.10.2011 15:22:40

                          1568 >> já je mám zlatý český :-))) jako šikovný víš ... navázat háček umí kdejakej hňup, ale chytat ryby na samotnej vlasec jen do smyčky to umí málokdo :-))

                            N1568 - Profil | Pá 21.10.2011 15:21:31

                            DejF >> Když jsem se ještě učil,tak zlato bylo kov!!!!!Myslím že v tvým případě,je jedno jestli kov nebo dřevo:-()))))))))))Já je mám volšový,a nestydím se za to!!!!!Panáček hned zlato!!!!!

                              NDejF - Profil | Pá 21.10.2011 15:16:00

                              1568 >> a ruce já mám zlatý :-))

                                N1568 - Profil | Pá 21.10.2011 15:15:05

                                DejF >> Ty nebudeš chytat ani pod,ani nad!!!!U Tebe to není o místě nebo rybách,ale o rukách:-())))))))))))

                                  NDejF - Profil | Pá 21.10.2011 15:08:52

                                  1568 >> Jo, to jsou Slapy ještě ...

                                    N1568 - Profil | Pá 21.10.2011 15:08:07

                                    DejF >> Proboha,kde to je???????Je to ještě v čechách????

                                      NDejF - Profil | Pá 21.10.2011 15:06:56

                                      1568 >> neberou ryby jo? ... Kuwa ... já chci aby braly ... Nad Pelciho ... Pod Pelciho ... nesmí nikdo stát, nebo nebudu chytat :-)))

                                        NDejF - Profil | Pá 21.10.2011 15:05:55

                                        1568 >> Kemp Nová Živohošť :-)))