Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

1568 - Profil | Pá 21.10.2011 15:03:38

DejF >> Na noc nejedu,a podle zpráv o stavu a spolupráci šupinatejch na tom budeme asi stejně:-(((((Kam tam valíš? Pod Pelciho,nebo okolí?

    DejF - Profil | Pá 21.10.2011 14:58:05

    1568 >> S tím jsem se už smířil ... jedině že bych ti přes noc vykradl vezírek :-)))

      1568 - Profil | Pá 21.10.2011 14:57:37

      DejF >> Tak se tam asi potkáme:-))))))Je Ti jasný že domu zase přivezeš kulový!!!!!!

        DejF - Profil | Pá 21.10.2011 14:54:03

        1568 >> u Grundíka od jisté doby nenakupuju :-) Jo, jedu na Slapy.

          1568 - Profil | Pá 21.10.2011 14:52:57

          DejF >> Stav se u Grundíka v PB a vybereš si!!!!!!!!!!!!!Jedeš na Slapy???

            DejF - Profil | Pá 21.10.2011 14:15:23

            NOVAS >> Ok, dneska to beru přes Dobříš. Jde právě o to, že v PB maj samý mrzáky a Burian tam má navíc ještě ty červený, který nežerou ani kočky :-)) Tak kolega měl volno a šel si nachytat karásky na štiku a že mě chytne nějaký ploťky na candáta. Ploťku nechyt ani jednu, tak se zastavim na Dobříši, až pojedu z práce.

              NOVAS - Profil | Pá 21.10.2011 14:12:25

              DejF >>Jestli jezdíš přes Dobříš , Standa Hamerník jich má dost. Candátovky i větší štikovky. Chce za ně asi 6 kaček , to je lepší než se za nima někde štvát (nemám čas)

                DejF - Profil | Pá 21.10.2011 13:31:46

                NOVAS >> tak aspoň že se něco povedlo ... já bych byl rád i za ty dva malý kousky ... samo že budu čekat i větší kousek, ale ty se mě prostě nedařej :-) Na candáta zatím nemám rybky, spoléhám na kolegu z práce, že mi nějaký naloví, ale zatím je na telefonu nedostupnej, tak nevím :-(

                  NOVAS - Profil | Pá 21.10.2011 13:27:17

                  DejF >> Já jedu rozhodně taky :-). Byl jsem v úterý navečer , dva kousky , ale velikost špatná.Candát ani potah :-(.Tak to zkusím ráno.

                    DejF - Profil | Pá 21.10.2011 9:25:42

                    Tak co, valíte o víkendu na ryby? Já pojedu asi poškádlit kapři na Slapy. Snad se nějakej zas povede.

                      yvana - Profil | Út 18.10.2011 21:11:48

                      Plotičkář >> No tak já budu fakt spokojená i z malou a když přijde větší tak budu mít o to větší radost to dá rozum ne?:-)

                        Plotičkář - Profil | Út 18.10.2011 21:09:26

                        yvana >> Ale prdlajz Kotrbová, spokojit se s malou rybou nemůžeš, tu lapneš často.

                          yvana - Profil | Út 18.10.2011 21:06:12

                          Plotičkář >> No tak mě by stačil i malý okoun a budu spokojená.

                            Plotičkář - Profil | Út 18.10.2011 20:59:11

                            yvana >> Tak pak pošli info a fotky pořádnejch ploutváků.

                              yvana - Profil | Út 18.10.2011 20:56:33

                              Plotičkář >> No už se fakt těším podívám se na jednu malou říčku a možná to zkusím i na Orlasu-

                                Plotičkář - Profil | Út 18.10.2011 20:48:29

                                yvana >> To je paráda, ty na vláčku já na stavbu.

                                  PinaMalcus - Profil | Út 18.10.2011 20:44:12

                                  Plotičkář >> To je jasný ten to dokáže natunit že by člověk nevěřil.aspon si bude hrát a kdo si hraje nezlobí.

                                    Plotičkář - Profil | Út 18.10.2011 20:36:07

                                    PinaMalcus >> Mám pocit že Pelci bude chtít chytat rovnou na celé palice, znáš ho přece. Při mejch zkušenostech dokážu tak akorát použít sušenej do šrotu na krmítko.

                                      PinaMalcus - Profil | Út 18.10.2011 20:27:57

                                      Plotičkář >> Tak můžem to udělat na půl a ve více průměrech na jaro by to mohlo bejt dobrý.Pak dáme Pelcimu na otestování.

                                        Plotičkář - Profil | Út 18.10.2011 20:22:57

                                        PinaMalcus >> Zlatí naši rodičové, věděj co je dobrého. Hlavně nech pár kousků na topinky. Do vody pro něj nemůžu sám víš proč. :-) Jo hele budeš ty Málkovi česnekáče dělat kulatý nebo hranatý. Kulatá je okoukaná, jak už jste řikali.