Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NPlotičkář - Profil | Pá 12.11.2010 22:19:42

Pelci >> Mno zkoušet se musí všechno co když to vyjde, až se budu ráno blížit tak se ozvu. tak zatim čau.

    NPelci - Profil | Pá 12.11.2010 22:15:15

    Plotičkář >> ta je od čimelic z jednoho kačáku.
    bohužel tvůj podběrák to není

      NPlotičkář - Profil | Pá 12.11.2010 21:40:19

      Pelci >> Můj podběrák poznávám ale ta fišle je odkud. Nádherně zbarvenej nebo zbarvená ? Nějak je ještě nedokážu rozpoznat, pokud to teda jde.

        NPelci - Profil | Pá 12.11.2010 21:34:47

        Plotičkář >> Pěkná modelka co?

          NPelci - Profil | Pá 12.11.2010 21:13:04

          DejF >> Když něco najede tak to podržíme :) Větší už nebudou ..... :D

            NPlotičkář - Profil | Pá 12.11.2010 21:10:02

            Pelci >> Já tam budu až tak kolem sedmé.

              NPelci - Profil | Pá 12.11.2010 21:07:27

              Plotičkář >> V kolik ráno pod dubem?

                NDejF - Profil | Pá 12.11.2010 20:59:32

                Klucí, vim přesně, kde budete :-) Uvidim ještě jak se rozhodnu a jestli vůbec pojedu, tak se kdyžtak stavim. Nechte mi tam jednoho 70tníka :-))

                  NPlotičkář - Profil | Pá 12.11.2010 20:56:40

                  Pelci >> Ty už můžeš po svejch? Já myslel že tě pěkně povezu jako ŠVEJKA ta stará Mullerová.

                    NPelci - Profil | Pá 12.11.2010 20:51:05

                    Plotičkář >> Na ten flek zítra jdem

                      NPlotičkář - Profil | Pá 12.11.2010 20:40:48

                      Pelci >> Hůš sem tady, moc pěkný fišle. To je z toho fleku kam jedem zejtra?

                        NPelci - Profil | Pá 12.11.2010 20:15:31

                        DejF >> 65cm, ale váhu jsem neměl.
                        Tenhle měl 70cm. den předem jsem zakrmil partiklem a druhý den po 2 hodinách u vody byl na háčku

                          NDejF - Profil | Pá 12.11.2010 19:12:27

                          Pelci >> krásnej, kolik měl? Já se letos vůbec nemohl dostat na Slapech přes 63cm. Chytil jsem několik ryb od 55 do těch 63cm, ale větší se mi zatím vyhejbaj.

                            NPelci - Profil | Pá 12.11.2010 18:47:07

                            Plotičkář >> to je ten můj poslední a největší úlovek letos. Slapy

                              NPlotičkář - Profil | Pá 12.11.2010 18:44:32

                              Pelci >> Nepruď, zejta beru spodky, bundu s kožichem a pořádný ponožky. Padám.

                                NPelci - Profil | Pá 12.11.2010 18:40:55

                                Plotičkář >> taková nádhera. počasí jak u moře

                                  NPlotičkář - Profil | Pá 12.11.2010 18:38:55

                                  Pelci >> Ty voe kde jsi to zase vyhrabal. Bylo lepší když ti MRK nefungoval !

                                    NPlotičkář - Profil | Pá 12.11.2010 18:37:03

                                    Musim se svojí bytnou na nákupy, takže tak na dvě hoďky padám. Pak se ještě ozvu.

                                      NPelci - Profil | Pá 12.11.2010 18:34:17

                                      Plotičkář >> pamatuješ na letošní léto?

                                        NJarda Š. - Profil | Pá 12.11.2010 18:32:33

                                        Pelci >> Rybu ani nechci, spíš mi jde o to vyrazit někam do přírody a přemýšlím, jestli si raději zavláčet nebo posedět s feederem, případně kombinaci.