Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NPlotičkář - Profil | Pá 12.11.2010 18:28:53

Pelci >> Tak tyhle tam určo sou. Kolem sedmé tě vyzvednu. OK?

    NPelci - Profil | Pá 12.11.2010 18:26:47

    Jarda Š. >> na sádkách jich je

      NPelci - Profil | Pá 12.11.2010 18:23:22

      Plotičkář >>takový by taky stačily. chycen na robin red ne?
      průměr 24mm

        NDejF - Profil | Pá 12.11.2010 18:18:51

        Pelci >> mě by pro začátek stačil i 10kg :-) já chytám feeder i kaprařinu, koulís pouze jen v rámci finančních možností (čerstvá rodinka toho docela dost spolkne a ženy mateřská žádnej velkej hit), takže taky tak - kuku, hrách, rohl. boilie, peletky, koulís no a na ten feeder - červ, žoužel, kuku ...

          NDejF - Profil | Pá 12.11.2010 18:16:14

          Jarda Š. >> já chci ject někam, kde chytnu rybu :-)))

            NPelci - Profil | Pá 12.11.2010 18:15:41

            DejF >> to je můj sen chytit 20kg.
            já na koulís ale moc nechytám. mám dobrej přístup ke kukuřici, řepce, pšenici a šrotu.
            loni jsem byl z jara na Vášáku a na koule sem celý víkend neměl ani potach.
            bralo mi to jen na kuku a to byl kapr max do 65cm.ale někde bych zkusil týden na boilies

              NJarda Š. - Profil | Pá 12.11.2010 18:13:33

              DejF >> Zrovna také teď u kafe a cigára rozmýšlím, kam zítra vyrazit na ryby.

                NPelci - Profil | Pá 12.11.2010 18:10:40

                Plotičkář >> já bych šel na dopolko, ještě partikl mam.
                můžem ráno dokrmit. v kolik je vidět. na 7? nakrmil jsem u dědka tam není tolik kamenů

                  NPlotičkář - Profil | Pá 12.11.2010 18:03:07

                  DejF >> SZ

                    NDejF - Profil | Pá 12.11.2010 18:00:06

                    Plotičkář >> rozmejšlim, jestli se někam vydám zítra nebo pozítří a ještě špekuluju jestli kapřík nebo okouni a candát :-) Jdu si dát kávu a v poklidu to rozmyslim. Kam by se kdyžtak jelo?

                      NPlotičkář - Profil | Pá 12.11.2010 17:55:10

                      DejF >> A co zejtra, nemáš chuť s náma na pár hodin zajet na vodu?

                        NDejF - Profil | Pá 12.11.2010 17:45:11

                        Pelci >> jo jo, taky jsem teď stáhnul nějaký nový, tak to o víkendu zkouknu. Jasně, že někdy vyrazíme chytit něco pořádnýho jako v těch vídejkách :-)

                          NPlotičkář - Profil | Pá 12.11.2010 17:27:26

                          Pelci >> Tak hoď časy a já se přispůsobim. Ryby na Slapech se už tim tvym partiklem krměj, tak tam zůstanu až do večera, když počásko aspoň trochu dá. Foto pamatuješ? Chcalo a taky sme vydrželi

                            NPelci - Profil | Pá 12.11.2010 17:17:47

                            Plotičkář >> Já budu moct tak na 3 hodiny, ženská mě po tom
                            úrazu dýl nepustí. jak budeš chtít

                              NPlotičkář - Profil | Pá 12.11.2010 17:15:09

                              Pelci >> Pelety a PVA budou, plovoucí kuku taky. V kolik mám teda dorazit.

                                NPelci - Profil | Pá 12.11.2010 17:09:14

                                Plotičkář >> čus, tak je zakrmeno ořechem a kukuřicí.
                                jak chceš asi zkusim kapříka když jsem to předkrmil. Nemáš trocu pelet a PVA?
                                Zkusil bych popup

                                  NPelci - Profil | Pá 12.11.2010 17:05:14

                                  DejF >> čau to víš,že vím.
                                  jo už jsem dom, ale v neděli tam jdu ještě na 2 dny. budou mi dělat vyšetření.
                                  Moc se mi líbily, taky jsem začal stahovat kaprařský videjka. Díky za ně.
                                  na pár hodin mě to zabavilo. někdy na kapry vyrazíme

                                    NDejF - Profil | Pá 12.11.2010 16:19:16

                                    Pelci >> nazdárek, tak jak se daří, už tě pustili z nemocnice? A co filmy, líbily se? Jsou to teda starší kousky, ale dá se na to koukat :-) Snad budeš vědět, kdo jsem :-)

                                      NPlotičkář - Profil | Pá 12.11.2010 16:15:13

                                      Pelci >> Už sem tady, co potřebuješ. To je dost že se taky donutíš napsat. Zejtra přijedu v 08,30hod pokud pojedu pro nástražky. Pokud se vykašlem na dravou, tak můžu přijet dříve. Ta vaše strana je pro mne velká neznámá, docela se těšim až ji vyzkouším.

                                        NPelci - Profil | Čt 11.11.2010 20:56:34

                                        Plotičkář >> nazdár Pepo. jsi tu?