Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

Nbaitruner2 - Profil | Po 3.10.2011 21:31:57

DejF >> A ty taky.:-)

    Nbaitruner2 - Profil | Po 3.10.2011 21:31:39

    Plotičkář >> Tak ted jsi mě rozsekal s tim SPS.:-)

      NDejF - Profil | Po 3.10.2011 21:26:20

      ¨Tak to já s veslováním se do jízdy ve skluzu moc často nedostanu :-))) To bych měl asi kuwa vytrénovaný ruce ...

        Nyvana - Profil | Po 3.10.2011 21:25:33

        Plotičkář >> Jo Pepčo a kdy dorazíš s tím korábem ke mě?Taky se chci povozit:-)

          NPlotičkář - Profil | Po 3.10.2011 21:24:04

          baitruner2 >> Mnojo to sem se taky dozvěděl až od SPS. Naštěstí mejch 5HP jede tak dvacet. Hlavně že nemusim veslovat. (občas)

            Nbaitruner2 - Profil | Po 3.10.2011 21:19:25

            Plotičkář >> Jo skákal jak kamzík.Tak tos dopadl dobře....
            Jinak ted uz je to jedno,ale v sezoně se nesmí do skluzu,ale někteří to prostě perou fest furt.(debilové).Si myslej,ze maj člun jakokráva+ 100hp a že jim patří celá přehrada.Ale to je tady uplně normální.

              NPlotičkář - Profil | Po 3.10.2011 21:14:42

              baitruner2 >> Dost dobrý, s takovou krávou to musí letět aspoň deset čísel nad vodou. Když na tom svém jedu sám tak jde do skluzu, ale stačí vzít s sebou větší svačinu a už tlačim vodu před sebou. SPS to u mne řešili jenom domluvou, takže pohoda.

                Nbaitruner2 - Profil | Po 3.10.2011 21:08:43

                Plotičkář >> Fakt tě zastavili a pojeb jo?To teda musí letět pěkně.
                U mě taky nedávno stopnuli kluka .Ale ten blázen měl sestavu(píšu správně).
                Clun 2.3m a 15hp.
                PS:A ten týpek ani neměl VMP....Takže to asi bude mít drahé za tohle svezení.Myslel,ze se schová do zátoky,ale s SPS byly rychlejší a chytli ho přímo predemnou.

                  NPlotičkář - Profil | Po 3.10.2011 21:01:22

                  baitruner2 >> Jezdí to jako drak. Plavební správa už mne na Štědroníně pojebala za vysokou rychlost, tak raději jezdim na Slapech. Jednou sem tě už hledal, ale nenašel. Těch zátok je tam nějak víc. Ale přijedu to si piš

                    Nyvana - Profil | Po 3.10.2011 21:00:55

                    Pánové mám chuť na kapra žádného nemůžu chytnout myslím tím konzumní velikost tak mi něco přihrajte:-)

                      Nbaitruner2 - Profil | Po 3.10.2011 20:55:35

                      Plotičkář >> Jak ti běhá motor+ člun.Dobrý?
                      Já co jsem ho nechal opravit po tom přelití oleje v pohodě.A zatim se mi to uz nestalo.
                      PS:Ještě jsem tě nikde nezahlídnul.Asi jezdíš moc rychle.......

                        NPlotičkář - Profil | Po 3.10.2011 20:52:33

                        baitruner2 >> Jo tak to máme stejný hlášky a těch kurew co k tomu vokolo vyřvu.

                          Nbaitruner2 - Profil | Po 3.10.2011 20:51:07

                          DejF >> Jo já taky.Pak uz v prosinci na to víš co......

                            Nbaitruner2 - Profil | Po 3.10.2011 20:50:22

                            Plotičkář >> Jo já taky si vždy řikám:Wole to byl hod za 220Kč!:-))))

                              NDejF - Profil | Po 3.10.2011 20:48:42

                              baitruner2 >> já jim teď dám asi 4 víkendy po sobě k tomu možná ňákej den dovolený a tim na ně letos kašlu ... pak zkusim pár okyšů na orlasu a zalezu za kamna do tepla :-)

                                NPlotičkář - Profil | Po 3.10.2011 20:47:00

                                baitruner2 >> Se bojim že to utrhnu, tak si to raději šetřim na břehu. :-)) Snad jednou vylezou.

                                  Nbaitruner2 - Profil | Po 3.10.2011 20:43:54

                                  DejF >> Jo já 1 týden v listopadu uz na prasečáky prdim(asi).Možná ještě ten 2 týden,ale pak jdu na dravčíky.

                                    NDejF - Profil | Po 3.10.2011 20:42:09

                                    baitruner2 >> já doufám, že ještě připlavou ... dávám jim měsíc maximálně dva :-))

                                      Nbaitruner2 - Profil | Po 3.10.2011 20:40:31

                                      Plotičkář >> Jo do vody jo,ale já to většinou pověsim na strom.(při náhozu pod větve)
                                      Jinak tě taky zdravim.

                                        Nbaitruner2 - Profil | Po 3.10.2011 20:38:41

                                        DejF >> Nebuj oni připlavou.Ted teprv snad budou zobat ty správný.
                                        Jo stavěnej je pěkně.Tyhle jsou stejně nejhezčí ty tmavý.(teda pro mě)