Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

DejF - Profil | St 5.10.2011 21:58:55

Já se taky klidně připojím, taky mě sere v tomhle období krátká doba na chytání ... vzhledem k mojí pracovní době se dostanu na ryby snad jen o víkendech ... což je na hovno ...

    yvana - Profil | St 5.10.2011 21:58:16

    toom2 >> No nezapojil z jednoho důvodu páč je teprve půlka týdne ale neboj on se někdo najde.

      toom2 - Profil | St 5.10.2011 21:56:39

      Plotičkář >> To ne, to by nebylo fér, jen v nejhorším případě. Ale bude to sranda. Divím se, že se ještě nikdo nezapojil:-)

        Plotičkář - Profil | St 5.10.2011 21:45:59

        toom2 >> Zrovna jsem na něco podobného myslel. Možná bude potřeba připravit červený karty.

          toom2 - Profil | St 5.10.2011 21:44:08

          Plotičkář >> :-) Ve finále těch co budou pro, bude myslím hodně, ale ty reakce potom! To bude pánové počteníčko.

            yvana - Profil | St 5.10.2011 21:41:13

            Pětttttttttttttttttt.

              Plotičkář - Profil | St 5.10.2011 21:38:55

              toom2 >> No a už se to množí, se zakladatelem petice jsme už tři. :-))))
              EDIT : čtyři

                PinaMalcus - Profil | St 5.10.2011 21:38:03

                Taky bych se podepsal.

                  toom2 - Profil | St 5.10.2011 21:35:59

                  Plotičkář >> Ahoj, neříkám , že nemůže, ale nějak tomu nevěřím. Samozřejmě podpis určitě přidám.

                    Plotičkář - Profil | St 5.10.2011 20:34:03

                    toom2 >> Zdar Tome. Proč nereálná, když bude snaha, může se občas dobrá věc podařit. Budu mezi prvníma kdo se pod to podepíše. Je to opravdu nesmyslné nařízení.

                      toom2 - Profil | St 5.10.2011 20:29:41

                      Jarda Š. >> Nene, znám ho jen tak, že se pozdravíme. Tato věc je podle mého beztak nereálná.

                        Jarda Š. - Profil | St 5.10.2011 20:03:02

                        toom2 >> Tak to jsi prováhal, jestli se s ním znáš, měls ho ukecat, aby to změnil.

                          toom2 - Profil | St 5.10.2011 19:43:15

                          Jarda Š. >> A sakra, zrovna nám vypískali Ivánka Fuksu, ten by do toho určitě šel:-)

                            Jarda Š. - Profil | St 5.10.2011 18:49:54

                            messers >> Denní doby lovu nemůže ČRS sám upravovat Rybářským řádem, ale jsou stanoveny vyhláškou ministra zemědělství (příslušné orgány státní správy rybářství z nich mohou na žádost uživatele revíru povolovat časové omezené výjimky pro jednotlivé revíry), tedy případnou petici je nutno adresovat ministrovi zemědělství.

                              messers - Profil | St 5.10.2011 15:32:48

                              Už jsem o tom hovořil s pár rybáři a budu dělat petici pro upravení Ryb.řádu.Tak až to budu mít právně zmáknutý,aby mi to neshodili ze stolu tak doufám,že ty normální lidi rybáři do toho půjdou s námi.Nebudu se bavit o těch zabedněncích,kteří si myslí,že takhle je to v pořádku a díky kterým mi pracující lidi i když máme zaplaceno na celý rok ,můžeme k vodě akorát tak od června do srpna,kde jsou všude samí rekreanti a nám rybářům je 24 kvůli tomu na nic.

                                DejF - Profil | St 5.10.2011 15:16:09

                                messers >> je to hrůza, taky mě to sere ... člověk je do 4h v práci, hodinu jedu domů a než dojedu k vodě, tak je šest hodin minimálně ... než nahodim, tak to můžu začít balit a ject zase dom ... taky mě to sere ...

                                  messers - Profil | St 5.10.2011 15:13:53

                                  Nazdar vydry,dneska razim na Orlas,na pár hodin po práci,tak se ozvu co se mi povedlo,jestli se to dá vůbec stihnout když máme povoleno do 22 00,podle těch dinosaurů z RS,mám na to asi tak 4 hodiny.Už s tou dobou lovu budeme muset něco udělat,tohle je děs.

                                    yvana - Profil | Út 4.10.2011 20:12:19

                                    Plotičkář >> Ahoj to vůbec neva ty bláho už se těším až se zase slezeme:-)

                                      Plotičkář - Profil | Út 4.10.2011 20:07:14

                                      yvana >> Čauky Yvčo. Letos už to asi nebude, ale určo se přijedu pochlubit.

                                        DejF - Profil | Po 3.10.2011 21:44:45

                                        jdu chrápat, ráno valim do práce, tak se mějte a třeba někdy u vody čus ...