Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

Plotičkář - Profil | Po 3.10.2011 20:33:31

baitruner2 >> A to je potřeba házet do vody? Zdarec Bajťáku.

    DejF - Profil | Po 3.10.2011 20:33:30

    baitruner2 >> dík, 66cm ... pořád to ale není ta 70tka, co chci letos překonat :-) ... ale macatej byl pěkně ... a širokej jako kravka ...

      baitruner2 - Profil | Po 3.10.2011 20:31:10

      DejF >> No vidíš.Pěknej!

        DejF - Profil | Po 3.10.2011 20:29:08

        baitruner2 >> občas :-))

          baitruner2 - Profil | Po 3.10.2011 20:26:57

          Hele a házíte to do vody?:-)

            DejF - Profil | Po 3.10.2011 19:39:11

            Plotičkář >> no problem ... teď do konce října bych měl bejt na vodě snad každej vejkend ...

              Plotičkář - Profil | Po 3.10.2011 19:36:08

              DejF >> To je super, můžeme se konečně sejít někde na vodě. ( když budeš mít chuť a čas)

                DejF - Profil | Po 3.10.2011 19:29:30

                Plotičkář >> teď už snad budu chvilku na jednom místě :-)) o vejkendu jsem přestěhoval loď z Kamejku na Slapy, tak teď už budu jenom tam ...

                  Plotičkář - Profil | Po 3.10.2011 19:28:47

                  DejF >> JJ, to seš celej Pelci :-))))))

                    DejF - Profil | Po 3.10.2011 19:27:40

                    Plotičkář >> taky jsem takovej zkušební rybář :-)) vždycky se mi někde zalíbí flek, tak to tam jedu párkrát vyzkoušet, chytnu tam hovno, tak jedu hledat jinej :-))

                      Plotičkář - Profil | Po 3.10.2011 19:26:44

                      DejF >> Pelciho zase pořád ukecávám aby jsme se vrátili na starej dobrej flek, kterej v loni tak super fungoval. Zatim ho zlomit nemůžu, pořád zkoušíme nové fleky a nějak NIC.

                        DejF - Profil | Po 3.10.2011 19:22:20

                        Plotičkář >> to já taky ... jsem si teď vyhlídnul jedno nový místo, tak v něj docela věřím ... tak snad přijde alespoň jedna čudla ... dvě by nebyly špatný a tři už bych považoval za super úspěch :-)

                          Plotičkář - Profil | Po 3.10.2011 19:10:28

                          DejF >> Jasně že joooo. Sem OPTIMISTA????

                            Plotičkář - Profil | Po 3.10.2011 19:09:05

                            Jarda Š. >> Na Zrůbek a okolí jezdím docela často a v poslední době fakt nemám štěstí na rybu. Feeder mám dost rád, akorát k němu potřebuju klídek a toho je na břehu čím dál méně.

                              DejF - Profil | Po 3.10.2011 19:06:18

                              Plotičkář >> myslíš, že to teprve přijde jo? :-)

                                Plotičkář - Profil | Po 3.10.2011 19:03:09

                                DejF >> Mnojo, čas na horní část Slap ještě nenastal. Musíme halt ještě nějakej den počkat.

                                  Jarda Š. - Profil | Po 3.10.2011 19:00:19

                                  Plotičkář >> Slapy jsem zkoušel v sobotu na Zrůbku a hrůza - za odpoledne feedrování jediná plotička a pár neproměněných záběrů. (Naproti měli nahozené kapráky a také celou dobu pípáky němé, jen na přívlač z loďky tam někdo dostal slušnější štiku.)

                                    DejF - Profil | Po 3.10.2011 18:56:47

                                    Plotičkář >> zkoušel jsem předminulej víkend a za celej vejkend na 4 pruty 1 kapřík 57cm ... včera jsem mluvil s dvouma klukama, co byli vejkend na slapech a chytli 2 cejny a jednoho kapra ... tak žádnej velkej hit :-((

                                      Plotičkář - Profil | Po 3.10.2011 18:53:26

                                      DejF >> No, jedu prubnout v sobotu Jankovák, tam snad na nějakého šupíka natrefim. Co Slapy, zkoušel si je v poslední době?

                                        DejF - Profil | Po 3.10.2011 18:48:01

                                        Plotičkář >> tak to jsme na tom stejně :-)) já spoléhám na to ochlazení teď a na víkend mám "velký voči" :-)))