Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NPlotičkář - Profil | Po 3.10.2011 18:47:00

DejF >> Nejezdí, ani Orlas ,ani Slapy, ani rybníky. Sem v poslední době hovnochyt. Doufám že se to už brzo změní. Sakra.

    NDejF - Profil | Po 3.10.2011 18:44:08

    Tak jak vám to jezdí? ... Mě to moc nejezdí ... kapříci občas berou, ale dravci na mě prděj :-((

      NDejF - Profil | Čt 22.9.2011 14:22:01

      messers >> zdarec, Grundik ho bude mít až za 14 dní. Já ho včera sehnal na Dobříši u krokodýla (rybářský potřeby vedle spořky).

        Nmessers - Profil | Čt 22.9.2011 13:38:56

        Čus chlape,Grundík tam Belachan nemá,sháním ho taky,je to moje velmi oblíbená složka do všeho,co k vodě nesu.David

          NDejF - Profil | Út 20.9.2011 21:16:05

          Nevíte náhodou, jestli má Grundík na skladě belachan? Jsem línej tam volat nebo psát natož se tam jít zeptat :-)))

            Nyvana - Profil | Út 13.9.2011 20:38:50

            Co dodat starali jste se o mě fakt vzorně.

              Nyvana - Profil | Út 13.9.2011 20:37:17

              Pohoda klídek a cigáro.

                Nyvana - Profil | Út 13.9.2011 20:36:17

                Přidávám ještě pár fotek.Honzíkova největší ryba.

                  Nyvana - Profil | Út 13.9.2011 20:35:05

                  PinaMalcus >> Moc hezky jsi to napsal za tohle by jsi zasloužil poděkování.

                    NPinaMalcus - Profil | Út 13.9.2011 19:30:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Co napsat závěrem,sešla se dobrá parta která strávila pohodovej víkend na VM.Chci poděkovat všem kdo se zůčastnil a všem sponzorům za ceny které daly a nesmím zapomenout na majitele VM kteří nam vyšly vstřic a sponzorskym darem podpořily náše závody.

                      NPinaMalcus - Profil | Út 13.9.2011 19:04:43

                      Konec závodů a Pepa z CT Slapy slaví 2.místo

                        NPinaMalcus - Profil | Út 13.9.2011 19:01:45

                        Fachmani z oboru v přátelském objetí,ale při závodech soupeři.

                          NPinaMalcus - Profil | Út 13.9.2011 18:58:29

                          K Yvče jsme chodily pro štěstíčko a opravdu to fungovalo.

                            NPinaMalcus - Profil | Út 13.9.2011 18:56:10

                            Příprava na lov,Pelci čaruje.

                              NPinaMalcus - Profil | Út 13.9.2011 18:52:50

                              Taky přidám pár fotek ze závodů.

                                Nyvana - Profil | Po 12.9.2011 20:24:38

                                PinaMalcus >> Nemáš zač bylo to fakt suprový.

                                  NPinaMalcus - Profil | Po 12.9.2011 20:10:37

                                  yvana >> Dík Yvčo za výbonou reportáž ze závodů,víkend suprovej když bude chvilka tak sem přihodim taky pár fotek ted musim mazat manželka má svátek tak trochu slavíme.

                                    Nyvana - Profil | Ne 11.9.2011 22:01:15

                                    Za sebe i celou partu děkujeme Karlovi Niklů že nám sponzoroval závody a vzkaz od všech moc děkujeme a KILL KRILL i noční můra fakt chytá.

                                      Nyvana - Profil | Ne 11.9.2011 21:15:40

                                      Tohohle diplomu se cením ze všeho nejvíc.

                                        Nyvana - Profil | Ne 11.9.2011 21:14:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Celá parta závodníků nemělo to chybu a už se těším na příští ročník.díky všem