Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

yvana - Profil | Ne 11.9.2011 21:12:34

Tohle je za největší rybu a za první chycenou rybu.Kdo jiný než Piňáci:-)

    yvana - Profil | Ne 11.9.2011 21:10:58

    První místo obsadili Vašek se synem.

      yvana - Profil | Ne 11.9.2011 21:10:25

      Druhé místo osadili Plotičkář a Pelci.

        yvana - Profil | Ne 11.9.2011 21:09:03

        Třetí místo obsadili bráškové Pina Malcus.

          yvana - Profil | Ne 11.9.2011 21:04:30

          Vyhlášení závodu.Krásný medaile ale já na ni nedosáhla.

            yvana - Profil | Ne 11.9.2011 21:01:06

            Část osazenstva na závodech.A lidičky co tam byli se mnou.

              yvana - Profil | Ne 11.9.2011 20:59:41

              Ráno nad V.M.

                yvana - Profil | Ne 11.9.2011 20:58:03

                Část party možná někdo pozná:-))

                  yvana - Profil | Ne 11.9.2011 20:55:14

                  Tohle bylo to nejlepší v noci ohňostroj.

                    tuzemak - Profil | Ne 11.9.2011 20:54:49

                    yvana >> aháááááááá:DDD

                      yvana - Profil | Ne 11.9.2011 20:54:10

                      tuzemak >> I prdlačku tohle bylo regulérní.

                        tuzemak - Profil | Ne 11.9.2011 20:52:44

                        yvana >>ale to měření kapříka,to je na odebrání not:DDD

                          yvana - Profil | Ne 11.9.2011 20:51:09

                          Odpočinek a návštěvy.

                            yvana - Profil | Ne 11.9.2011 20:47:32

                            První chycená ryby a potom dlouho nic.

                              yvana - Profil | Ne 11.9.2011 20:46:43

                              DejF >> Ahoj reportáž nějakou sem budu dávat,ale nikdo se neboblil nikomu nebylo špatně ani nikdo nespadnul do vody.fakt suprový.

                                DejF - Profil | Ne 11.9.2011 20:45:26

                                yvana >> nějaká reportáž bude? :-) Kdo jak se vožral, poblil a tak? :-))) Koukám, že Plotičkář chytal u hráze, co?

                                  yvana - Profil | Ne 11.9.2011 20:42:26

                                  Tak vám sem něco dávám.Jinak kdo bude chtít přepošlu.Moc vám všem děkuju za krásný víkend i závody.

                                    yvana - Profil | Ne 11.9.2011 20:38:09

                                    Klucííííííííííí a přeci umím chytat,

                                      1568 - Profil | Ne 11.9.2011 18:53:24

                                      DejF >> Si piš!!!!

                                        DejF - Profil | So 10.9.2011 21:54:53

                                        1568 >> čus pytláku, byls mrknout na ty preteky?