Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

Nyvana - Profil | Čt 8.9.2011 21:46:37

Plotičkář >> Jasný očichat:-)Brou

    NPlotičkář - Profil | Čt 8.9.2011 21:45:18

    yvana >> No zejtra ho s Pelcim okouknem. :-) Brou

      Nyvana - Profil | Čt 8.9.2011 21:43:41

      Plotičkář >> Tak Drahoš to je něco to je hříčka přírody:-)

        NPlotičkář - Profil | Čt 8.9.2011 21:43:23

        PinaMalcus >> Si piš že jo. Mažu taky. Tak zejtra.

          Nyvana - Profil | Čt 8.9.2011 21:43:06

          PinaMalcus >> Tak se měj hezky a už se těším.

            NPinaMalcus - Profil | Čt 8.9.2011 21:42:25

            Tak pro dnešek se loučim zítra se uvidíme a určo spolu strávíme krásnej a pohodovej víkend.

              NPlotičkář - Profil | Čt 8.9.2011 21:40:33

              yvana >> Ten Drahoš mne začíná zajímat čím dál víc.

                NPinaMalcus - Profil | Čt 8.9.2011 21:37:30

                yvana >> Neboj je naložený tak zejtra bude jako křen.

                  Nyvana - Profil | Čt 8.9.2011 21:36:20

                  Plotičkář >> Není zač neboj beru i talřky ale jestli to dopadne jako posledně tak nebudou třeba.drahoš už řval že mu mám taky něco nechat:-)

                    NPlotičkář - Profil | Čt 8.9.2011 21:32:59

                    yvana >> Děkuju :-)

                      NPlotičkář - Profil | Čt 8.9.2011 21:31:26

                      PinaMalcus >> Ale né, zmoknul. Byla mu pak zima tak se na půl hoďky zašil do skladu a nějaká kuwa ho hned vyblejskla.

                        Nyvana - Profil | Čt 8.9.2011 21:29:03

                        Plotičkář >> Teda Pepo ty jsi mě potěšil fakt taky dostaneš první ochutnat.

                          Nyvana - Profil | Čt 8.9.2011 21:28:29

                          PinaMalcus >> no tak dobrý pocit budu mít až mi ugrilujete masoooooooo:-)

                          S toho sladkýho jsem už načuchaná dost.Jenom abych to dovezla v pořádku je toho dost.

                            NPinaMalcus - Profil | Čt 8.9.2011 21:25:45

                            Plotičkář >> To měl Pelci polední pauzu že trénoval bivakování.

                              NPinaMalcus - Profil | Čt 8.9.2011 21:21:20

                              yvana >> To ti věřim ja bych se stoho opotil ale zejtra budeš mít dobrej pocit jak nám chutná.

                                NPlotičkář - Profil | Čt 8.9.2011 21:21:08

                                PinaMalcus >> Jak pro někoho jinýho, Yvča je naše i kdybych to nádobí musel jezdit umejvat sám.

                                  Nyvana - Profil | Čt 8.9.2011 21:16:22

                                  PinaMalcus >> No tak máš pravdu od rána jsem stála u trouby a tím mám zpoždění v balení.No a ta hora nádobí to je fakt hnus velebnosti:-)

                                    NPinaMalcus - Profil | Čt 8.9.2011 21:14:09

                                    Plotičkář >> No je to paráda ještě že jsme jí vzali do party představ si že by napekla pro někoho cizího a my se jenom koukali.

                                      NPlotičkář - Profil | Čt 8.9.2011 21:12:03

                                      PinaMalcus >> Neboj chlape pustím, no ale řekni je to nádhera co ta holka upekla, co.

                                        NPinaMalcus - Profil | Čt 8.9.2011 21:09:54

                                        Ahoj rybaříci tak ted jsem dobalil, auto naloženy tak zejtra hurá na ně.Yvčo no nádhera to jsi od rána stála u trouby vypadá to výborně to bude mlsáníčko jestli nás k tomu pustí Plotičkář.