Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NDejF - Profil | Ne 24.10.2010 9:11:00

Jarda Š. >> zdarec, já včera ráno na Slapech u Kamejka jednoho kapříka cca 50cm, pak pustili vodu a byl jsem v řiti :-) A večer jednoho candátka 46cm na Orlasu ...

    NJarda Š. - Profil | So 23.10.2010 18:30:10

    DejF >> Na Slapech (u Radíče) jsem se byl dneska podívat na chvilku s vláčákem, vytáhl jsem jen jednoho okýše (cca 25 cm) na wobler. Voda je hodně nízko, bylo tam poměrně dost kaprařů.

      NDejF - Profil | Čt 21.10.2010 22:47:52

      Lukas89 >> zdarec, něco málo (pár kapříčků) jsem chytil na slapech ... teď v sobotu možná vyrazim zas, jestli vyjde čas ...

        NLukas89 - Profil | Čt 21.10.2010 22:29:27

        Zdar chlapy, tak jak vám to šlape na těch vodách u nás tak nějak v okolí teďka při příchodu zimy..? :-)
        Já abych pravdu řekl nějak nenacházím čas, hlavně kvůli brzkému stmívání... :((

          NPelci - Profil | Čt 7.10.2010 19:43:40

          Plotičkář - 13.8.2010 21:11:57 >>

            NPlotičkář - Profil | Čt 7.10.2010 19:31:58

            Pelci >> Čeeče, ani tady ho nemáš. Něco děláš blbě. Jinak podle PVL jsou Slapy o metr dole, od 3. 10. to maže rychle dolů.

              NPelci - Profil | Čt 7.10.2010 19:30:41

              Plotičkář >>
              nazdar pepku.tak to je ten o kterým jsem ti psal na sz

                NPelci - Profil | Čt 7.10.2010 19:26:19

                Plotičkář - 13.8.2010 21:11:57 >>
                nazdar pepku.tak to je ten o kterým jsem ti psal

                  NPlotičkář - Profil | Pá 13.8.2010 21:11:57

                  Pelci >> Všechno mam, jen natahnout budik. Čus ráno !!!

                    NPelci - Profil | Pá 13.8.2010 19:32:19

                    Plotičkář >>
                    ok. a zastavíš se pro mě?
                    máš bonduellku. mám akorát rohlíkovky a foukačky

                      NPlotičkář - Profil | Pá 13.8.2010 19:15:58

                      Pelci >> Zejtra mezi 5.30 až 6.00 ale ještě nemam posun na vodu, tak budou muset stačit pelety a PVA, na vaření se vy..r.

                        NPelci - Profil | Pá 13.8.2010 19:11:15

                        Plotičkář >>
                        a kdy dorazíš? zítra nebo v neděli?
                        že bych teda něco povařil

                          NPlotičkář - Profil | Pá 13.8.2010 18:46:07

                          Pelci >> Jasně přijedu, hlavně to nesmí bejt ve čtyři ráno a nebudeš nadávat že moje auto smrdí rybinou, naposledy se ho to dotklo a začal stávkovat ostřikovač na levé straně.

                            NPelci - Profil | Pá 13.8.2010 18:40:48

                            Plotičkář >>
                            kdyby jsi zajel sem, tak bych asi s tebou vyrazil.

                              NPlotičkář - Profil | Pá 13.8.2010 17:15:21

                              baitruner2 >> ne ne jiné dráty

                                Nbaitruner2 - Profil | Pá 13.8.2010 17:11:14

                                Plotičkář >> Zdarec jeste je tam pod dratama ta moc prijemna pani v te krajni maringotce?
                                Jinak jsem tam asi pred 14dny projizdel na lodce a lidi tam pribiva cim dal vic.To se tam neda ani sednout ne?

                                  NPlotičkář - Profil | Pá 13.8.2010 17:10:45

                                  Pelci >> No já mám zejtra opušťák, tak když dá počasí tak vyjedu. Akorát se rozhoduju kam.

                                    NPelci - Profil | Pá 13.8.2010 17:07:29

                                    Plotičkář >>
                                    vypadá to, že to stojí. Před chvílý tady pršelo tak, že nestíhaly okapy.
                                    Nemám ani nic uvařenýho abych to zakrmil. jako šel bych hned.

                                      NPlotičkář - Profil | Pá 13.8.2010 17:01:52

                                      Pelci >> Tak co dělaj Slapy, deš dneska sednout pod dráty, nebo až zejtra?

                                        Nkajda - Profil | St 30.6.2010 23:21:01

                                        Lukas89 >> ..no myslim ze by to slo!!!!!!