Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NLukas89 - Profil | St 30.6.2010 23:17:59

kajda >> Mno, nijak moc ne.. :-D Zatím letos bez úspěchu, jednou sem promeškal, nebyl jsem si jistý a pak bylo pozdě... Stane se...

No jistě že platí, stačí se ozvat... Co teď v pátek třebas? Od neděle sem v práci a pak jedu na týden pryč..

    Nkajda - Profil | St 30.6.2010 22:41:09

    Lukas89 >> .no a nejak to jde?

    ....co to pivo to jeste porad plati??

      NLukas89 - Profil | St 30.6.2010 22:37:42

      kajda >> Já taky nic moc, zkouším se zapojit do sumcařiny, ale zatim žádná sláva, holt bez lodě je to těžký, ale nějak jí nahrazujem a zkoušíme to..

        Nkajda - Profil | St 30.6.2010 22:36:32

        Lukas89 >> ...no nic moc..nejak se mi nedostava casu...

        ...a co ty jak bodujes???

          NLukas89 - Profil | St 30.6.2010 22:35:18

          kajda >> Tak jak ti to jde? :-)

            Nkajda - Profil | St 30.6.2010 22:30:18

            Lukas89 >> nazdar bambulo....:o)))))

              NLukas89 - Profil | St 30.6.2010 22:25:59

              kajda >> Dobrý večer.. ;-)

                NLukas89 - Profil | St 30.6.2010 22:25:35

                DejF >> Tak ať se zadaří přeji... ;-)

                  Nkajda - Profil | St 30.6.2010 22:14:09

                  Brej vecir lidi.preji..........

                    NDejF - Profil | St 30.6.2010 22:04:51

                    Lukas89 >> no furt se někam chystám a zatím jsem se ještě nikam nevypravil :-)) ... ale tenhle vejkend je to jistojistá jistota, že na stopro někam jedu ...

                      NLukas89 - Profil | St 30.6.2010 17:11:11

                      DejF >> Co to? Neni to škoda? :-)

                        NDejF - Profil | St 30.6.2010 14:00:53

                        Lukas89 >> na pitchu, já ještě nezahájil :-((

                          NLukas89 - Profil | Po 28.6.2010 17:22:54

                          Zdar, tak jak vám to jde po zahájení? Já abych se přiznal, tak nic moc.... :-(

                            Ntoom2 - Profil | Ne 20.6.2010 13:57:00

                            ...

                              Ntoom2 - Profil | Ne 6.6.2010 21:45:31

                              Pěkně to tam bralo ve středu jak mega chcalo. Sice největší 53 ale byla to paráda.

                                NDejF - Profil | Ne 6.6.2010 21:04:16

                                za tenhle vejkend 7 karpů a 6 plotic na RMV :-)

                                  NLukas89 - Profil | Ne 6.6.2010 21:00:38

                                  Jarda Š. >> Tak sem se byl projet s pracimí na Slapech, jentak bez prutů a vypadá to, že kapři jdou do tření, na hladině na hloubce úpe paráda, hodně moc kaprů.. :-)

                                    NLukas89 - Profil | Ne 6.6.2010 13:31:56

                                    Jarda Š. >> Tak to opravdu neni žádná sláva, já dneska jedu do županovic na náštěvu k příbuzným, chytat asi nebudu, ale nějaký info určitě dostanu, tak sem na to zvědavej.. ;-)

                                      NJarda Š. - Profil | Ne 6.6.2010 13:26:57

                                      Lukas89 >> Není čím se chlubit, včera jsem byl se dvěma kamarády z Prahy na Zrůbku, nic jsem nevytáhl, tři záběry promarnil. (Z kamarádů jeden vytáhl dva násaďáky a dvě velké plotice, druhý byl bez záběru.)

                                        NLukas89 - Profil | Pá 4.6.2010 21:05:29

                                        Čau, tak jak vám to jde na příbramsku?? Pochlubte se s úspěchy.. ;-)