Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NHarvy123 - Profil | Po 3.5.2010 22:27:33

Borris >> Nazdar draku... tak chytal jsem jen kapry do 65 cm...většího ani za boha... a ty udělám i na feeder... :) takže jasná volba.. Co ty,jsou ti ty kapráky něco platný? Na Slapy už se taky chystám,ale je málo času... Musíme zas někdy vyrazit :) Dej vědět jak jsi dopadl..

    NBorris - Profil | Po 3.5.2010 21:30:51

    Harvy123 - Nazdar Harvi, Vitas říkal, že jsi prodal kapráky a dal jsi se jen na feedera? Na to už Tolstolobika asi nevytáhneš :-). Zítra se konečně chystám na Slapy, tak doufám, že něco pěkného vytáhnu.

      NJarda Š. - Profil | Po 19.4.2010 11:09:21

      Byl jste někdo na pstruhách?
      V pátek jsem zkoušel Mastník u Kosovky, v sobotu Brzinu u Vletic a řekl bych, že to bude ohledně potočáků dost slabota. Na chvíli jsem se stavoval i na nádrži na Selné, tam granuláci celkem brali, ale předpokládám, že se to rychle vychytá (na potocích, kde se také nasazovali, zřejmě ještě rychleji.

        NLukas89 - Profil | St 14.4.2010 16:33:57

        Čau, nevíte prosim vás někdo, jak to jde na Drásově? Jaký to tam bývá, jak to tam chodí a třebas i nějaký novinky.... ;-) Ještě jsem tam nikdy nebyl a přemejšleli sme s tátou, že bysme se tam koukli.. Díky moc

          NPero11cz - Profil | Po 12.4.2010 18:52:52

          V květnu už to tam bere normalně kdž narazíš na dobrej den tak si parádně zachytaš většinou kapr50-60,já tam mám kapra největšího72cm.

            NPlotičkář - Profil | Po 12.4.2010 18:39:50

            Pero11cz >> Jaké máš zkušenosti s touhle vodou, nějakej čas se tam už chystám, ale žádné info od rybářů nemám. Pošli případě i foto. Díky

              NPero11cz - Profil | Po 12.4.2010 18:33:29

              dneska od 11.00 do 17.00 soukromá voda v Pičíně totální propadák 2 plotice jinak bez záběru už at se oteplí je to hruza.

                NPlotičkář - Profil | Po 12.4.2010 17:53:13

                Lukas89 >> To jo piva, párků a masa na grilu sme tam pravidelně zkonzumovali až hanba, možná že právě proto tam mám tak málo nalapáno. Protože tu nejlepší dobu na ryby sem většinou prochrápal ve spacáku. Jinak tam jezdim docela rád.

                  NPlotičkář - Profil | Po 12.4.2010 17:46:03

                  Mafi >> No přece ty díry sou od toho. :-)

                    NLukas89 - Profil | Po 12.4.2010 15:57:40

                    Plotičkář >> Čau, na Vášově mlýně jsem párkrát byl a pokaždý sem dostal nějaký ryby, vše ale v noci a po ránu, hlavně v noci, největšího tam mám 75cm, občas se tam nějaký takovýhle chytí, ale je to spíš do těch 60cm, jinak je tam ale krásně, jezdíme tam s klukama ugrilovat nějaký maso a dát nějaký točený, většinou tak na 2 dny a na to je to paráda.. ;-)

                      NMafi - Profil | Po 12.4.2010 14:22:51

                      Plotičkář >> čágo - ty taky vymeteš každou díru - he he he he !!

                        NPlotičkář - Profil | Ne 11.4.2010 22:04:26

                        Harvy123 >> cca 3,5 hoďky, ale byl tam chlapík už předemnou a když sem končil tak se k odjezdu rozhodně nechystal. Holt lepší třída.

                          NHarvy123 - Profil | Ne 11.4.2010 21:02:47

                          Plotičkář >> Tak to jsi hustej :) Já v tom jel na fotbal do Maršovic... Počasí i hřiště fakt hnus,ale 3 body jsou doma... :) Jak dlouho jsi tam vydržel?

                            NPlotičkář - Profil | Ne 11.4.2010 20:59:50

                            Lidl >> jj jasně

                              NLidl - Profil | Ne 11.4.2010 20:57:47

                              Plotičkář >> O tom revíru jsem slyšelm, ale stejnak si letos zajdu maximálně jednou na Dobrou vodu a tím se soukromákama letos skončím:)

                                NPlotičkář - Profil | Ne 11.4.2010 20:09:30

                                Lidl >> Na vášáku jsem viděl kapra 14 kg délku si nepamatuju, chce 10kč za hodinu pokud chytáš jen přes den a neni to daleko. http://www.vasuvmlyn.cz/

                                  NLidl - Profil | Ne 11.4.2010 19:59:51

                                  Plotičkář >> nn Vášův Mlýn vůbec neznám. Na Dobrou vodu občas zajedu, pač to mám kousek od baráku, ale za ty prachy to je nic moc, když vezmu v potaz velikost ryb:). Ale je tam krásně-v týdnu žádný lidi a to se mi líbí. Bohužel já se nedostal přes 10kg:). Nejvíc mám 9,5kg kapra. Délkou jsem se nedostal přes 75cm:)... nwm čím to je. Dva roky zpátky jsem měl výpravu kdy jsem měl za 16h lovu 10kaprů přes 70cm a z toho 6 jich mělo 75cm, ale žádnej větší:)...

                                    NPlotičkář - Profil | Ne 11.4.2010 19:55:49

                                    Lidl >> Co VÁŠŮV MLÝN jezdíš tam? Já tam párkrát jel ale moc ryb jsem tam nenachytal. Možná že je to jenom náhoda ale boužel, je to docela pěknej rybník.

                                      NLidl - Profil | Ne 11.4.2010 19:48:34

                                      Plotičkář >> Dřív jsem tam jezdil také tak 4krát do roka a pouze na velký ryby (tj. chytám tam jen na boilies), ale minulej rok jsem tam byl už pouze jednou. Chystám se tam někdy teď v dubnu tak uvidíme jak budou kousat;)...

                                        NPlotičkář - Profil | Ne 11.4.2010 18:31:23

                                        Lidl >> Max. kapr 83 -12,5, amur 74 -6,4 jezdíš tam taky nebo se tam chystáš. Já tam jezdim tak 4x do roka