Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

Lidl - Profil | Ne 11.4.2010 18:23:32

Plotičkář >> chodíš chytat na Dobrou vodu jo:)? Jaké tam máš úspěchy? díky za odpověď;)...

    Plotičkář - Profil | Ne 11.4.2010 17:53:44

    Pelci >> Nojo seš moooc šikovnej, já to hned tušil

      Pelci - Profil | Ne 11.4.2010 17:47:50

      Plotičkář >> kam se sereš na mýho macka :-D

        Plotičkář - Profil | Ne 11.4.2010 17:40:30

        Pelci >> Mno ,co nato říct je to tak.

          Pelci - Profil | Ne 11.4.2010 17:34:59

          Plotičkář >> příjemné je mít na prutě pořádnýho macka
          a ne z kalhot tahat klacka.
          to umí každá ženská

            Plotičkář - Profil | Ne 11.4.2010 17:27:41

            Pelci >> no přece taky fotřík, Ty to neznáš jak se to dělá? Prej je to velmi příjemné.

              Pelci - Profil | Ne 11.4.2010 17:23:51

              Plotičkář >> ruce fotřík a zbytek kdo?

                Plotičkář - Profil | Ne 11.4.2010 17:15:17

                Pelci >> Ty ruce vyráběl fotřík ještě za komárů stim já nic neudělám.

                  Pelci - Profil | Ne 11.4.2010 17:07:50

                  Plotičkář >> výbavička super, ale co ty ručičky?

                    Plotičkář - Profil | Ne 11.4.2010 17:01:34

                    Pelci >> moje háčky, moje mávnada, já sám nejlíp vim na co chytat.

                      Pelci - Profil | Ne 11.4.2010 16:58:23

                      Plotičkář >> já ti říkal dej tam kukuřici a dva červy, že šance na úlovek je stoprocentní.
                      si určitě dneska viděl ty moje padáčky

                        Plotičkář - Profil | Ne 11.4.2010 16:53:07

                        Pelci >> Ty woe, dyk to tak je. Co spolu jezdíme na fišky tak to semnou jde od 10ti k 5ti, ale počkej budu trénovat a pak ti ukážu. Hehe

                          Pelci - Profil | Ne 11.4.2010 16:46:53

                          Plotičkář >> pan plotice už semnou jezdit nechce
                          když jezdíme spolu chytá akorát nervy

                            Plotičkář - Profil | Ne 11.4.2010 16:33:38

                            Pelci >> Nojo tři další tam civěli taky, rybářů hafo ryby žádný snad jindy (možná)

                              Pelci - Profil | Ne 11.4.2010 15:57:52




                              plotičkář nebyl jedinej blázen co v tomhle počasí vyrazil na hořčičku

                                Plotičkář - Profil | Ne 11.4.2010 15:42:35

                                Harvy123 >> No jel sem v tom na Hořčičku, ale vůbec nic. Trochu se to počasí kolem 12é hod zlepšilo , ale jen 3 stupně a hrozně foukalo.

                                  Harvy123 - Profil | Ne 11.4.2010 10:24:23

                                  Co mi povíte k tomuhle hnusu?? :(

                                    milapb - Profil | So 10.4.2010 19:17:09

                                    Zdravim, fotecka z dnesniho rybolovu na Pribramsku. Dva kousky ze sesti...

                                      Harvy123 - Profil | So 10.4.2010 18:46:20

                                      Lukas89 >> Dík za tip... jelikož jak píšeš je místo hodně důležité tak bych byl jstejně asi houby chytil protože to tam neznám.. Byl jsem na pecáku...pár plotic,jinak nic...

                                        Lukas89 - Profil | So 10.4.2010 16:55:12

                                        Smutek >> jj, krásná, až sem se sám divil, je to kamarádův úlovek, plave mu v jezírku... ;-) :)