Hokejovo - rybářská sekce

Vše o hokeji a rybách ...
Autor diskuse: fischmeni - Profil , 11.7.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: kubas. Profil + rarach Profil + Danda05 Profil + MAXXSKATER Profil + Čík Profil

Kdo vyhraje letošní MS v hokeji ve Švýcarsku?

A) Kanada22%

B) Amerika6%

C) Česká Republika22%

D) Finsko11%

E) Švédsko11%

F) Švýcarsko17%

G) Slovensko6%

H) Německo0%

I) Třinec6%

J) Někdo jiný :-)...0%

Od 29.4.2026 hlasovalo 18 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nkubas. - Profil | St 17.6.2026 8:09:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Nkubas. - Profil | Pá 19.6.2026 13:53:36

    rájovec >> To jo, pravda, tam by se doslova hodil :-)! Tak snad si to tady GM Toronta přečte.

      Nrájovec - Profil | Pá 19.6.2026 13:49:34

      kubas. >> jj a kdyby šel fakt do toho Toronta, tak věřím, že by v kabině ty jelimany trochu převychoval, tam to potřebují jako sůl, superhvězdy:-)

        Nkubas. - Profil | Pá 19.6.2026 13:47:09

        rájovec >> To tak nějak dostane si myslím, ideální a přeju mu to :-).

          Nrájovec - Profil | Pá 19.6.2026 13:45:46

          kubas. >> Jestli dostane ty tři, třiapůl míče, proč ne, já bych se kvůli tomu nevztekal a to nemakám v daňovým ráji:-).

            Nkubas. - Profil | Pá 19.6.2026 13:42:48

            rájovec >> Určitě si ještě rok, dva dá, rychlej není, ale platnej bude, zkušenosti má, drahej taky nebude...

              Nkubas. - Profil | Čt 18.6.2026 22:31:31

              rájovec >> Ještě gólmany a mas to komplet. Asi nikdo by nechtěl tuhle dvojici do bojů o SC :-).

                Nrájovec - Profil | Čt 18.6.2026 22:17:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                rájovec >> Přišel Ehlers, jako hodně důležitej faktor, to jo. Po cca 40. bodový sezóně se nebývale probrali Stankoven s Hallem, z Chatfielda se po hubených letech najednou stal tahoun a tvořící bek, Gost ve třetí obraně s 12. min. IT za 55 zápasů 50 bodů. Za mě se to spíš sešlo, než že jde o výpočet zázračného genia, ale proč ne:-))

                  Nrájovec - Profil | Čt 18.6.2026 21:58:05

                  Řízek 5,125 >> Nic dohromady nedal, i to bylo v tom nebo jiným článku, hrálo se s tím, co tam zbylo.

                    Nrarach - Profil | Čt 18.6.2026 21:13:06

                    Řízek 5,125 >> Vsetín taky vyhrál hned v první sezóně v EL titul...pak ještě asi 5 x, Horst Valášek taky nebyl žádný bůh mezi trenéry.... leží to na ledě

                      NŘízek 5,125 - Profil | Čt 18.6.2026 20:57:05

                      rájovec >> jj, nezkušený manažer hned v v druhý sezóně dá dohromady tým na Stanley Cup.
                      To se fakt těžko kouše:-)

                        Nrájovec - Profil | Čt 18.6.2026 20:19:00

                        rarach >> Byl za 6M na sezónu nebo dvě, už nevím. Úplně vidím Srstku: "chcete ho?":-))))

                          Nkubas. - Profil | Čt 18.6.2026 20:09:36

                          rarach >> Byl, protože s ním vyjebavali jak jen to šlo.

                            Nrarach - Profil | Čt 18.6.2026 20:08:06

                            rájovec >> Myslel sem to obrazně...Nečas by určitě už tak levnej do budoucna nebyl.

                              Nrájovec - Profil | Čt 18.6.2026 19:37:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              rarach >> Nemyslím, že Nečas byl pro ně tak důležitej faktor. Plácal se ve třetí lajně, dával přesilovkový góly a nebyl drahej pro případnou dobrou výměnu. Rantanen do Raleighu byla stejná blbost jako tehdy Panarin do Columbusu, taky vzal kramle hned, jak to šlo. Provinční města evropský bombarďáky nelákají.

                                Nrarach - Profil | Čt 18.6.2026 19:29:36

                                rájovec >> Spíš zbavit se Nečase za každou cenu....

                                  Nrájovec - Profil | Čt 18.6.2026 19:25:28

                                  Řízek 5,125 >> Akce Rantanen byla plácnutím do vody nezkušeného manažera.

                                    Nkubas. - Profil | Čt 18.6.2026 15:47:41

                                    Čík >> :-))))))

                                      NČík - Profil | Čt 18.6.2026 15:45:42

                                      kubas. >> Jj, a tatínek jim vyhlásí válku 🤣🤣

                                        NČík - Profil | Čt 18.6.2026 15:45:07

                                        MAXXSKATER >> Prostě je to tady studnice nápadů 😉😆