Hokejovo - rybářská sekce

Vše o hokeji a rybách ...
Autor diskuse: fischmeni - Profil , 11.7.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: kubas. Profil + rarach Profil + Danda05 Profil + MAXXSKATER Profil + Čík Profil

Kdo vyhraje letošní MS v hokeji ve Švýcarsku?

A) Kanada22%

B) Amerika6%

C) Česká Republika22%

D) Finsko11%

E) Švédsko11%

F) Švýcarsko17%

G) Slovensko6%

H) Německo0%

I) Třinec6%

J) Někdo jiný :-)...0%

Od 29.4.2026 hlasovalo 18 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

kubas. - Profil | St 17.6.2026 8:09:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    kubas. - Profil | St 3.6.2026 16:00:35

    rájovec >> Čas ukáže, Nashville udělal dobře za mě rozhodně.

      kubas. - Profil | St 3.6.2026 15:59:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        rájovec - Profil | St 3.6.2026 15:38:30

        kubas. >> Tak Nashville (Mac Farland) si polepší, Colorado no uvidíme. Sakic jako GM předtím zrovna nepřesvědčil.

          €mo - Profil | St 3.6.2026 14:44:22

          MAXXSKATER >> ja som s tým ok. Len neviem či som ja zrovna referencia na väčšinového fanúšika. 😁

            Pike - Profil | St 3.6.2026 13:40:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Světový pohár nebrat. Je to skoro jak ve fotbale. Inflace akcí, jen prachy, prachy, prachy. Až se to lidem přejí, dobře jim tak. Za mne 1x za 4 roky výběrová olympiáda, ročně MS, ať si to zahraje víc zemí a konec. Třeba All star games a tyhle srandy, to snad baví jen ty, kteří tam nehrajou a mají volno.

              MAXXSKATER - Profil | St 3.6.2026 13:39:03

              €mo >> To máte jako za trest za právě skončené MS - budete hrát v jednom týmu s Čehúny ... :o)))

                kubas. - Profil | St 3.6.2026 12:21:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Hezky se to rýsuje, kostra obrany z dlouhodobýma smlouvama... 26, 26, 26, 24 a 23 let, pecka :-). Ono je jednoduchý říct, že hráči nejsou, ale je třeba si je taky vychovat, na což u nás většina top klubů z vysoka kašle nebo kašlala dlouhodobě...

                https://www.hokej.cz/potvrzeno-kometa-na-letisti-vyzvedla-navratilce-obri-boost-pro-obranu/5096559

                  kubas. - Profil | St 3.6.2026 7:33:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    rájovec - Profil | St 3.6.2026 6:53:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    I Ivan o patro níž vítězný gól a první star. Tam teda je zatím jen finále konference. Za Chicago naskakuje Badinka.

                      kubas. - Profil | St 3.6.2026 6:41:07

                      rájovec >> Je na něm vidět, že ten SC fakt chce i z rozhovorů to bylo cítit, holt nebyly to jen slova...

                        rájovec - Profil | St 3.6.2026 6:39:29

                        Hertl pěkně oživl, šlapal do toho jak za mlada.

                          kubas. - Profil | St 3.6.2026 6:30:46

                          777vlcakk >> Jen tak dál :-)!

                            777vlcakk - Profil | St 3.6.2026 5:14:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Dobře Vegas a Hertlik vítězný gól😁👍🏒🏒🏒

                              kubas. - Profil | Út 2.6.2026 21:10:30

                              rájovec >> No právě.

                                rájovec - Profil | Út 2.6.2026 21:03:48

                                kubas. >> jj Girard

                                  kubas. - Profil | Út 2.6.2026 21:01:34

                                  rájovec >> To je pravda. Tím druhým nevím koho myslíš, pokud nemyslíš Girarda...
                                  Rozhodně, u Makara to zvládne odbranit i Kulak :-).

                                    rájovec - Profil | Út 2.6.2026 21:01:10

                                    kubas. >> Tak to jsem zvědavej, teď kolují v étéru taková jména, že běhá mráz po zádech:-)))

                                      rájovec - Profil | Út 2.6.2026 20:58:40

                                      kubas. >> Byrama a ještě dalšího beka (nevzpomenu si), se Colorado zbavilo dost nesmyslně. Toews by asi potřeboval jiného parťáka než Makara, protože vedle něho se dost ztrácí.

                                        kubas. - Profil | Út 2.6.2026 20:58:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        rájovec >> No já to bral jakože cap hit, že to bude mít Guerin těžký udržet rozhodně... Jasně, ale z té dvojice asi ukáže na mladšího tipuju.

                                        Chris už to má po 11 sezónách taky za sebou... Doufám, že je nenapadne odvolat Bednara.