Hokejovo - rybářská sekce

Vše o hokeji a rybách ...
Autor diskuse: fischmeni - Profil , 11.7.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: kubas. Profil + rarach Profil + Danda05 Profil + MAXXSKATER Profil + Čík Profil

Kdo vyhraje letošní MS v hokeji ve Švýcarsku?

A) Kanada22%

B) Amerika6%

C) Česká Republika22%

D) Finsko11%

E) Švédsko11%

F) Švýcarsko17%

G) Slovensko6%

H) Německo0%

I) Třinec6%

J) Někdo jiný :-)...0%

Od 29.4.2026 hlasovalo 18 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

kubas. - Profil | St 17.6.2026 8:09:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Řízek 5,125 - Profil | Po 1.6.2026 19:44:09

    kubas. >> Norové udělali bronz v zásadě se zkrachovalou repre..
    Hokej je pro Nory nesmyslně drahý sport:-))

      kubas. - Profil | Po 1.6.2026 18:20:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Nejvyšší čas, aby to tenhle zbytecnej klub bez fanoušků prodal třeba do Jihlavy...

        kubas. - Profil | Po 1.6.2026 16:59:56

        Poušťák >> Krutý, ale taky mě to pobavilo :-).

          Poušťák - Profil | Po 1.6.2026 16:28:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Dnes mě pobavila fotka zklamaných Švýcarů a pod ní napsáno....VÍTEJ STŘÍBRNÝ HATRICKU 🙉🤣🤣🤣

            MAXXSKATER - Profil | Po 1.6.2026 13:39:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            https://www.youtube.com/shorts/zZ2GMGVXX1Y

            Tohle jsem sem chtěl dát už o hodně dříve, ale zapomněl jsem na to - Pasta s Kevinem Fialou na golfu. :-)))

            No a kdyby to chtěl snad někdo vidět celé:

            https://www.youtube.com/watch?v=koUyk1RFs88

              rarach - Profil | Po 1.6.2026 11:42:49

              Klobasa1 >> Jako mít ve skupině Ukrajinu, tak sestoupíme, takhle ještě máme naději na odjezd sice bez famfár, ale v klidu.....

                Klobasa1 - Profil | Po 1.6.2026 11:24:08

                MAXXSKATER >> Tomu se říká zabít tři mouchy jednou ranou - nebo spíš dvěma:-) Za rok to bude jenom horší a někteří už radši do Německa ani nepojedou...

                  kubas. - Profil | Po 1.6.2026 11:17:44

                  MAXXSKATER >> Toho se všichni bojí už teď :-))).

                    MAXXSKATER - Profil | Po 1.6.2026 11:17:15

                    Klobasa1 >> :-))) Ale jdi, Ty Brute jeden ... =) Za rok Lojza nadiktuje sestavu Motákovi a budeme zlatí. 😂

                      Klobasa1 - Profil | Po 1.6.2026 11:03:37

                      rarach >> Máme tak lehkou skupinu, že s ní za rok nepostoupíme ani do čtvrtfinále:-)

                        MAXXSKATER - Profil | Po 1.6.2026 10:59:50

                        kubas. >> Teď jsem se na to koukal znovu a jak tam ještě pak sestřelil hned naráz 2 Švýcary ... :-)

                          rarach - Profil | Po 1.6.2026 8:21:05

                          HoumrP >> Nás tedy nedáte....

                            kubas. - Profil | Po 1.6.2026 7:22:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Pobavilo :-).

                              kubas. - Profil | Ne 31.5.2026 23:25:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                HoumrP - Profil | Ne 31.5.2026 23:23:49

                                rarach >> Jj, díky šestému místu jsme sklouzli do té lehčí :-). Doufám, že kubas. má dobrej tip a Maďary dáme.

                                  kubas. - Profil | Ne 31.5.2026 23:21:56

                                  Poušťák >> Tak rozhodlo málo, každopádně Fini dnes lepší o kousek, Švýcaři byli nervózní hrozně, svazovalo jim to ruce dost...

                                    rarach - Profil | Ne 31.5.2026 23:16:01

                                    Poušťák >> Finové hráli líp

                                      rarach - Profil | Ne 31.5.2026 23:15:35

                                      HoumrP >> máme lebkou skupinu, to si ani nezasloužíme

                                        Poušťák - Profil | Ne 31.5.2026 23:14:47

                                        kubas. >> jj ale vyhrál šťastnější,na což se historie neptá